Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostizó pasik! Ti elmondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizó pasik! Ti elmondjátok a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Ti el fogjátok mondani a barátnőtöknek, hogy prostiztatok? Ha a barátnőtök megkérne titeket, hogy mondjátok el őszintén, mert fontos lenne neki, hogyha jártatok fizetőshöz, akkor tudjon róla. A barátnőtök elítéli az ilyesmit, 98%, hogy szakítani fog.

Elmondanátok? A barátnőtök kedvére tennétek vagy eltitkolnátok és megtartanátok a barátnőtöket és hazudnátok neki örökké erről.



2019. júl. 15. 19:46
1 2 3 4 5 6
 11/52 Ibiza2019 ***** válasza:
Hát ha jól értem úgy szűrőd a leendőbeli pasidat, hogy prostizott e vagy sem....ennyi erővel az egyéjszakás kalandokat is elitelheted
2019. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Nem úgy szűröm, de nem folytatnám vele. Legalábbis nagyon pici az esélye.
2019. júl. 15. 20:21
 13/52 Ibiza2019 ***** válasza:
Akkor legyen őszinte, majd cserébe elküldöd....aha :) akkor rakd össze
2019. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
55%
Ne jelents be hogy ez miatt szakítasz. Mondd neki hogy nyugodtan mondja el, csak kiváncsi vagy, aztán elmondja és kihajítod🙂
2019. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, de nem lenne fair részemről.
2019. júl. 15. 21:00
 16/52 anonim ***** válasza:
én elmondanám ugysem hagyna el :)
2019. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
72%
A képlet nagyon egyszerű: sosem voltam prostinál, nem kellene hazudnom neki. Ő büszke lenne rám, tökéletes maradna a kapcsolat.
2019. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
De honnan tudhatom, hogy igazat mond, mikor azt mondja, sosem volt prostinál?
2019. júl. 15. 21:08
 19/52 anonim ***** válasza:
40%

És az egyéjszakás nem zavar?


Amikor a másik többet akar, és érzelmileg tropára mehet bele?


Ilyenkor mi van a nagy női érzelmiséggel? Ja hogy ami nektek szabad az validált.

Akkora álszentség mint a ház.


Ezért bíztatok minden férfitársamat, tanuljon meg szemrebbenés nélkül vetíteni. Nekem is több barátnő kellett, mire megtanultam mit lehet mondani, mint nem szabad és mit kell.

Általában a férfiak nem hülyék, hamar ráéreznek. :) Na nem nagy dolgokban, csak kapcsolatot érintő logikátlan női baromságokban... mint ez.


Szóval kisanyám, maradnak a bu...zik.

2019. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Elég szomorú...
2019. júl. 15. 23:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!