Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen miért baj anyámnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen miért baj anyámnak, ha találkozom valakivel?

Figyelt kérdés

Legfőbb churvaságnak tartják ezt,ha valaki nem házas, meg fiatal, meg majd meg kellene házasodni egyszer stb....

Mások hogyan csinálják... Annyira beteges volt, hogyha valakivel a suliból beszéltem valami tananyag miatt és fiú volt, ellopta a telefonomat és szobafogság volt, 20 elmúltam, Vagy nem enged a mai napig sehova, ahol férfi vagy fiú lehet. Vagy egyszer hívogatott 5 percenként, mert szerintem azt hitte lányokkal megyek grillpartira. 5 percenként ment a telefon, mert volt ott 2 fiú és azt hitte orgia lesz.


Vagy 16 évesen elvitt nőgyógyászhoz, mert el voltam egy nyári táborba és csoportképen fiúkat is látott és tuti terhes lettem, meg nfelcsináltattam magam.


Vicc. Meg "előbb az egyetemet fejezd be, meg nem mész sehova (mozi), mert az iskolán gondolkodj, ha valami másról beszélek, az iskolán kellene.... A nonszensz, hogy 100 %-ban ők erőltették rám is mikor nem ment elkezdtek verni stb. Otthagyni sem engedték, ezért hazudok ebben-abban.


2019. júl. 15. 18:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Már megint te? Minek emeled ki folyton?
2019. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Elköltöztél már?
2019. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ekkora kamut!!

Már 12 éves korba kiadják bérbe a Magyar anyak a lányaikat hogy hozzak a pénzt. Ugyan már? Anya es lánya szexmunkabol él. Isten pénze sem elég egyetlen magyar nőnek sem. Mind telhetetlen pénzéhes. Utána meg muszklis palikra költik. Akar napi 100 milliót is de a napi néhányat sem sajnálják. A szellemi fogyatékosok is jó nekik csak műszakosok legyenek. És legjobb az egészben hogy a szarukat is meg éhezik nem csak a segguket nyalka ki!

2019. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A kérdésem csak annyi, miért viseled ezt el? Vállalj munkát, akar részmunkaidőben. Kiveszem egy kis szobát valahol aztán csókolom. Egy anya aggódhat a gyerekért de van egy határ. Felnőtt ember vagy, ne itt panaszkodj hanem lépj.
2019. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te már most olyan mértékben sérültél, hogy egy életen keresztül cipelheted magaddal. Beléd rögzült, hogy a szüleid nélkül egy senki vagy, ezért nem is tudsz elszakadni tőlük. Sajnos irányítani fognak, míg élnek, és te szépen hagyni fogod magad.
2019. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Uccsó ott a pont... de a kérdést folyton kiemeli...
2019. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!