Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen miért baj anyámnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen miért baj anyámnak, ha találkozom valakivel?

Figyelt kérdés

Legfőbb churvaságnak tartják ezt,ha valaki nem házas, meg fiatal, meg majd meg kellene házasodni egyszer stb....

Mások hogyan csinálják... Annyira beteges volt, hogyha valakivel a suliból beszéltem valami tananyag miatt és fiú volt, ellopta a telefonomat és szobafogság volt, 20 elmúltam, Vagy nem enged a mai napig sehova, ahol férfi vagy fiú lehet. Vagy egyszer hívogatott 5 percenként, mert szerintem azt hitte lányokkal megyek grillpartira. 5 percenként ment a telefon, mert volt ott 2 fiú és azt hitte orgia lesz.


Vagy 16 évesen elvitt nőgyógyászhoz, mert el voltam egy nyári táborba és csoportképen fiúkat is látott és tuti terhes lettem, meg nfelcsináltattam magam.


Vicc. Meg "előbb az egyetemet fejezd be, meg nem mész sehova (mozi), mert az iskolán gondolkodj, ha valami másról beszélek, az iskolán kellene.... A nonszensz, hogy 100 %-ban ők erőltették rám is mikor nem ment elkezdtek verni stb. Otthagyni sem engedték, ezért hazudok ebben-abban.


2019. júl. 15. 18:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, nem irigyellek...
2019. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem kamu, akkor nagyon sajnállak!

Rettenetes lehet. Gondolom anyudnak van valami lelki betegsége. Valami rossz dolog történhetett vele korábban. Apud is ilyen?

2019. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene hagynod hogy így beszabályozzanak, felnőtt vagy, megvan a saját életed, ennyi. Persze sajnos anyud kezébe lehet az aduász hogy költözz el, vagy "Amíg az én házamba laksz addig azt csinálod amit mondok" , de ilyen esetbe érdemes elgondolkodni elköltözni valami albérletbe, esetleg barátnőkkel, vagy mással, persze nehéz lenne megoldani, mert egyetem mellé munka az fárasztó nagyon, úgy hogy még ki is lennél szolgáltatva, mert nem tudnál hazaköltözni, de viszont nyugtod lenne legalább és nem szabná meg senki hogy mit csinálj.
2019. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert a nőket (Téged) rohadt könnyű befolyásolni, főleg ilyen korban. Viszont anyukád nagyon durván túlzásba viszi, az hogy 5 percenként hívogat, meg nem mehetsz moziba, már elmebaj szerintem.
2019. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
12%
Túl anyás vagy, ez van.
2019. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha van önálló kereseted, vagy tudsz szerezni, esetleg egy kis támogatást más családtagodtól mindehhez, akkor sürgősen hagyd ott. Ez nem normális, amit csinál. Felnőtt ember vagy! A legjobb, amit tehetsz, hogy otthagyod. Akkor majd elgondolkozik rajta, hogy hogy viselkedik, illetve rájön, hogy a saját lábadon is meg tudsz állni és jogod van élni az életed.
2019. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%

Költözz hozzám! ;-)

45++Ffi

2019. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van valami pszichés baja és birtokolni akar téged. Egyetlen megoldás hogy amint tudsz elköltözöl. Akár másokkal hogy csak egy szobát bérelsz vagy akármi de ez nem állapot így.
2019. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagy felnőtt nő

Szépen elmész dolgozni ki veszel egy olcsó szobát és hajra felnőtt élet.



Nehezen hiszem hogy van ilyen szülő

Ha még igaz a sztori

Szüleid komoly mentális problémákkal küzdenek

Fel kell őket jelenteni vessék őket pszichológiai vizsgálat elé...

Amúgy

20-on evésen ne legyél már ennyire Élettelen ...

2019. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Kik ezek te? Állatkertbe valók. Vallásosak ugye? Tuti hogy azok.
2019. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!