Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen miért baj anyámnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen miért baj anyámnak, ha találkozom valakivel?

Figyelt kérdés

Legfőbb churvaságnak tartják ezt,ha valaki nem házas, meg fiatal, meg majd meg kellene házasodni egyszer stb....

Mások hogyan csinálják... Annyira beteges volt, hogyha valakivel a suliból beszéltem valami tananyag miatt és fiú volt, ellopta a telefonomat és szobafogság volt, 20 elmúltam, Vagy nem enged a mai napig sehova, ahol férfi vagy fiú lehet. Vagy egyszer hívogatott 5 percenként, mert szerintem azt hitte lányokkal megyek grillpartira. 5 percenként ment a telefon, mert volt ott 2 fiú és azt hitte orgia lesz.


Vagy 16 évesen elvitt nőgyógyászhoz, mert el voltam egy nyári táborba és csoportképen fiúkat is látott és tuti terhes lettem, meg nfelcsináltattam magam.


Vicc. Meg "előbb az egyetemet fejezd be, meg nem mész sehova (mozi), mert az iskolán gondolkodj, ha valami másról beszélek, az iskolán kellene.... A nonszensz, hogy 100 %-ban ők erőltették rám is mikor nem ment elkezdtek verni stb. Otthagyni sem engedték, ezért hazudok ebben-abban.


2019. júl. 15. 18:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
10. A vallásosság egy normális dolog is lehet. A kérdező szülei betegek mentálisan, ez más. (Már ha igaz a kérdés.)
2019. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólók megírták mit csinálj, amint lehet törj ki a ketrecedből, egy életre szóló traumát fog okozni a negatív "mérgező" környezet.
2019. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Jézusom, ilyen idegbeteg petesejtdonort érettségi után ott hagytam volna, "dögöljön meg a saját kakájában" alapon, mert az ilyen abszolút megérdemli.


Ha tényleg igaz, őszinte részvétem.


Ha úgy érzed, nem tudod befejezni az egyetemet, diákmunkázz egy keveset és ha már van elég pénz, akkor dobbants külföldre olyan melóra, amihez lakhatást biztosítanak, mert ettől a rátelepedős hárpiától még diploma osztó után sem fogsz szabadulni.

2019. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nem hát, megmondaná hova mehetsz dolgozni... Eljátszottuk ezt a gyakorlattal. 12 évesek nincsenek ilyen szigorban. Mi köze hova mész gyakorlatra, meg napi 3-szor kiabál miatta, majd beajánl ide a falura az önkormányzatra, majd nem mersz nemet mondani a jegyzőnek, meg polgármestereknek.


Amúgy nem értem, ennyi idősen az se szokta érdekelni a szülőket mi van veled, más már 16 évesen oda megy, ahova akar.


Nyugtatókat kevert az italomba, pszichiáterekhez kényszerített, terhességi vizsgálatra vitetett tiniként, hogy újra kitűnő legyek és ötös emelt matematika fakultáción.


A szakot is ő választotta. Csak mondta, hogy számvitelre megy, azt sem tudtam mi az. Ezt nem szabadott volna...

2019. júl. 18. 17:24
 15/26 anonim ***** válasza:

Nyugtatókat kevert?


Egy kicsit olyan érzésem van, mintha A tett c. minisorozatot nézném, ami a Gypsy Rose Blanchard sztorit dolgozta fel, igaz, ott anyuka még ennél is trilliádszor orvosibb eset volt, de a tied se semmi.


Ennél már tényleg csak a külföldi melót tudom javasolni, lakhatással, erre nincs más megoldás.

2019. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy levelet, tedd a konyhaasztalra, hogy elmentél élni a saját életed. Költözz el valahova, ahol találsz munkát is.
2019. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugtatót tesznek az italodba, azért feljelentést is tehetsz. Bár bizonyítani nem könnyű.
2019. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szökj meg !

Énnekem mondjuk 17 éves koromban elhunyt édesanyám rákban.

Inkább vert volna 23 éves koromig.Nagyon hiányzott hogy nem volt !

2019. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje hogy a sarkadra allj es lazadj a rendszer ellen. Igy sose leszel boldog.
2019. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert anyád-apád egy kádári kisember. Egy adag nulla mindkettő. Költözz el mihamarabb. Vagy ha szeretnéd, én helyrerakom őket, de akkor 2-3 napig sirdogálni fognak.


Mellesleg anyád dagadt lehet, emiatt nem kap faszt. Ezért ilyen hárpia. Apád meg egy papucs.

2019. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!