Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom kijelentette, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kijelentette, hogy nem akar mindig csak szexelni. Lehet ebből probléma később?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, ez eddig nem volt gond, mert én szűz voltam. Így is csomó más dolgot csinálunk együtt, sport, mozi, séta, hétvégén szoktunk talizni, akkor van együttlét, pedig egy városban élünk. 10+ év a korkülönbség az ő javára.


Mit tegyek? Félek, hogy ez csak rosszabb lesz. Heti 1-2x-i szex így se sok.



2019. júl. 11. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez van,ha idősebb a partner. Vagy elfogadod, vagy lépsz. Bizony, egy bizonyos kor után,már nem a szex körül forog minden.
2019. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hm. Én azért komolyabbra venném veled. Együttélés nem merült fel?
2019. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Egy kor felett már nem akarnak úgy szexelni a nők mint fiatal korban (vannak kivételek persze). De a nőknek alapból nem a szex körül forog a világ. Ha idősebb akkor a heti 1-2 a reális, nem pedig a kevés .. ha nem tetszik lehet lelépni mert ez nem fog változni.
2019. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
itt én vagyok a nő...
2019. júl. 11. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Lesz ebből később probléma mert nem lesz elég neked..
2019. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy vagy te nő,max egy tini kislány
2019. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hány éves a pasid? Nincs erekció problémái?

Bocsi h ezt mondom de lehet h már megunta veled a szexetmvagy lehet h m@s dolgok fontosabbak neki mint a szex. Mi csak találgathatunk. Kérdezd meg tőle.


L

2019. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 exronin ***** válasza:
Egész életedben boldogtalan leszel, mert többre vágysz, vagy folyton félre fogsz kacsingatni. Ha valami stimmel két ember között, akkor az stimmel, ha nem, akkor később sem fog...
2019. júl. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általánosság, de nagyon igaz :

1. Minden nő azt hiszi : hogy szegény pasi, na majd mellettem megváltozik én segitek neki :-), soha nem fog.

2. Sok nő azt hiszi : A semminél még jobb a "szar" kacsolat is, mert fél hogy egyedül marad, ezért szakitás után x idővel mégiscsak visszamenne.

3. Nagyon sok nő : nem tud továbblépni, bizonytalankodik, hogy melyiket válassza, magyarul döntésképtelen.


És szintén jó mondás : A jó szex mindig csak másodsorban elsődleges szempont :-).

A jó szex nem csak orgazmusok sorozatából áll.

2019. júl. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért vagy együtt egy nyugdíjassal... :D
2019. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!