Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyankor mit lehet tenni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mit lehet tenni ha ennyire megszivatott egy lànybanda?

Figyelt kérdés
Csöbe húztak hogy bekötik a szemem meg kikötnek és valamelyikük lecop és talàljam ki melyikük az meg ilyen jàtékokra hivtak. Belementem sajnos. Egy meleg pasival szopattak le engem én meg élveztem azt hittem hogy csaj. Hogy honnan szedtek a palit nem tydom. De ezt azóta sem tudom feldolgozni. A vegen mondtak el hogy ö copott le meg el is elveztem. De mar ugyis mindegy. Sajnos ezek a lanyok nagyon gonoszak. Sirtam is itthon. Hogy lehet ezt feldolgozni?? Pszihologus?? Legszivesebben szetvertem volna az osszes csajt meg a meleget is de a szabadsagom tobbet er.

2019. júl. 7. 17:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Volt osztalytarsaim a lanyok.
2019. júl. 7. 17:20
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem te voltál hülye, hogy belementél ebbe a lányokkal.
2019. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel őket,komolyan!Aztán pszichológus,és aztán egy ima, hogy nem a vesédet vették ki!
2019. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
lelki gondokkal Pszichológus dolgozik ha nem tudod feldolgozni
2019. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat tenyleg hulye voltam meg nagyon kanos is sajnos.
2019. júl. 7. 17:22
 6/11 StevenUp ***** válasza:
76%

Én is jót röhögtem volna rajtad... Pedig nem vagyok csaj...

Azért mert viccesek az olyan emberek akiket a farkuk irányít... Többnyire azok szívják meg mert nem akarnak (vagy tudnak..?) intelligens emberként gondolkodni.

Érdemes ezzel dokihoz menni hátha ők is jót derülnek rajta, vagy egyszerűen tanulsz az esetből és kétszer is meggondolod legközelebb hogy mibe mész bele :D

2019. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A francba jelentsd fel a kis k..kat. Gondolkodás nélkül. Hadd legyen priuszuk. Akkor is, ha lesznek kellemetlen epizódok!
2019. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi volt a baj? Nem volt egyezség!

Neked ki kellett volna kötni, hogy őket meg felváltva kúrja két 23 cm hosszú és olyan hell-es energiás vastagságú néger, de durván és keményen! Majd utána megnézhetted vna őket, jó vicc volt e:)

2019. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de hulye vagy istenem.. hat en hatalmasat rohogtem most neharagudj 😂😂😂
2019. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lol tényleg vannak akik elhiszik.
2019. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!