Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a Girls Generation...

Melyik ez a Girls Generation szám?

Figyelt kérdés

Keresek egy Girls Generation dalt, amit a húgom mutatott, de már ő sem emlékszik rá. A hajuk a lányoknak a barna, a vörös, és a szőke árnyalataiban pompázik a klipben. Azt tudom, hogy volt köztük egy vérvörös és egy fehéres szőke hajú. A klipben fehér háttér előtt vannak, vagyis ilyen fehér szobában.

Ki tudja, melyik dal lehet ez?



2017. okt. 14. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

hát a Run devil runban fekete fehér háttér előtt táncolnak csak itt nincs vöröshajú tag :/

vörös meg szőke haj ezekben a videokban van: lion heart, you think, (oh), (hoot), (the boys), mr.mr, party /tudom sok mv-jük van, és nem lehet hogy az egyik dalnak a japán verziója volt?/

de szerintem ha elkezdesz videoklippeket tőlük nézni/hallgatni lehet hogy beugrik melyik dal volt

2017. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig a RunDevilRun-t kerestem. Akkor rosszul emlékeztem, hogy volt vörös hajú.

Amúgy köszi.

2017. okt. 20. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
nincsmit
2017. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!