Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel milyen szexbaki/k...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel milyen szexbaki/k történtek?

Figyelt kérdés
Nemet és kort

2019. júl. 5. 06:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek egy csajt. Regen jó nagy k@rv@ volt. Egyszer disco után le akart szopni egy srácot. De olyan melyre tolta, hogy lehányta a farkat. Nem mellesleg a csaj is jól be volt állva.
2019. júl. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
A párommal az első pár alkalomkor mindig lelankadtam a puncijában. Túlizgultam a dolgot, hogy jól teljesítsek. Meg volt olyan is, hogy eszembe jutott valami vicces elkezdtem nevetni, a párom is és így abba kellet hagynunk.
2019. júl. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Kissé hihetetlennek tűnő sztorim van.

Dugtam a csajszit egy házibuliban, klasszik vadászházban, majd csörög a telefonja és felvette beszélt valakivel akit ‘szívemnek, szólított amint letette kirántottam a csajból és arcba és hajba lőttem,bosszúból, utána megfogtam a ruháit és visszamentem lentre.

Én se voltam jobb de velem ne akarja megcsalni senki a párját

2019. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Első alkalommal annyira túlizgultam, hogy nem is élveztem el. Pár hónappal később meg ránk nyitott a párom lánya, akkor meg az sem zavart meg, mire visszacsukta az ajtót már bele is élveztem.


Na ne legyél már ilyen álszent, utolsó. Akkor is megdugtad volna a csajt ha előtte tudod hogy van pasija.

2019. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer, régen még 18 éves koromban dugtam egy kiscsajt egy buliban. Panel lakás volt és még az a régi padlófilc volt lerakva a szobában jó régi, letaposott. Aki tudja mi az, az azt is tudja hogy az kb olyan mint a smirglipapír. Tolom neki rendesen a földön fekve, misszionárius pózban és kicsúszott a répa. Bele a padlófilcbe teljes erővel. Lejött a makkomról a bőr, 1 hónapig használhatatlan volt, még rejszolni sem tudtam. Mai napig meg van a folt rajta,pedig már 50 felé közeledem.
2019. júl. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer barátommal nagyon benne voltunk a témában, én a hasamon feküdtem, ő fölöttem volt. Tehát nem kis tempóval történt épp a szerelem, amikor kicsúszott a broki a helyéről. Ezt orvosolván akarta visszatenni a barátom, azonban kéz nélkül. (Csinált már ilyet párszor, mindig be is talált) Viszont most rosszul tájolta be, és az exitbe ment a lompos. Hát az érzés leírhatatlanul sz@r volt és fájdalmas, mindez mondjuk egy töredék másodperc alatt játszódott le, dee soha többet. :D
2019. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

velem is történt olyan mint az utolsóval, hogy teljes erőből a fenekembe nyomta be a puncim helyett csak nálunk ez kutyapózban volt


másik történet ugyanezzel a sráccal volt szex végén a számba akart élvezni de nagyon sok volt így amikor kivettem a számból éppen akkor lőtt egyet és az arcomra és a szemembe is jutott belőle


25/L

2019. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"Első alkalommal annyira túlizgultam, hogy nem is élveztem el. Pár hónappal később meg ránk nyitott a párom lánya"


Első alkalommal? Ha a párodnak - mint írod - pár hónappal később benyitott a lánya, akkor az a lány már pár hónappal korábban is megvolt neki, és a lánya már akkora volt, hogy járt, ajtót tudott nyitni, sőt, felismerte a helyzetet, és vissza is csukta az ajtót. Tehát nem lehetett még akár 2-3 éves sem, hanem annál jóval többnek kellett lennie. Pár hónappal az első aktus után.

35+-osan veszítetted el a szüzességedet? Vagy csak egy nálad jóval idősebb nővel vesztetted el?

Mindkettő lehetőség bizarr.

Harmadik opció, hogy a nő szült már 15 évesen.

2019. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
8-aska te a kakán is csomót keresel! 60 éves vagyok,500-nál több barátnőm volt életem során és mindegyikkel volt első alkalom!Volt,hogy utolsó is egyben!A kérdésre visszatérve,az az eset volt számomra a legemlékezetesebb amikor egy üresnek tűnő templomba mentünk be az eső elől és a padon az aktus végén azt vettük észre,hogy a plébános mereven bámul bennünket és maszturbál...
2019. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8as...lehet hogy azzal a nővel volt az első alkalom!Nem a szüzességét veszítette el,csak azzal a csajjal akkor szexelt elösször
2019. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!