Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vicces esetek történtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vicces esetek történtek már meg veletek szex közben?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Amikor a puncim tele ment levegővel és pukizott. Nagyon vicces volt. :D
2016. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Bevertem a fejem a wc-ajtóba, ráéveztem a barátnőm telefonjára, de a legdurvább talán az volt, amikor leszakadt az ágy alattunk.
2016. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
bekopogott a rendőr az ablakon ...
2016. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Pláza wcben barátnőm orálozott nekem, közben nekidőltem az ajtónak, viszont azt meg nem zártuk be rendesen ezért úgy kidőltem álló helyzetben mint annak a rendje. Közben olyan kicsi volt a hely, hogy ahogy szexeltünk, a barátnőm a fejével nem egyszer a falon lévő gombbal lehúzta a wc-t.

Később egy biztonsági jött, hogy menni kéne, mert már zárnának be. Kimentünk, és minden őr, akivel találkoztunk kifele menet, mind mosolygott és bólogatott. :D

2016. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Hármasoztunk egy sráccal, de mind a ketten viszonylag gyorsan elélveztünk (én a helyzet izgalmától, a srác meg vagy a helyzettől vagy csak úgy); a párom meg felháborodottan kérdezte, hogy srácok akkor most mi lesz?!
2016. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!