Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan húsz év feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan húsz év feletti lányok akik összejönnének 20 év feletti szűz fiúval?

Figyelt kérdés
Én sajnos ilyen fiú vagyok.
2019. júl. 4. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Férfiakra bukom, nem fiúkra. A megnevezés nem attól függ, járt-e már punciban a farkad.

Amúgy már volt a kérdés.

2019. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

20 év feletti vagyok és nem az fogja meghatározni hogy össze jőjek hozzad hasonló férfival, hogy az illető személy él e avagy nem él e nemiéletet.

Nem tudom ezen miért kell görcsölni ..

Annyi mindent lehet csinálni a szexen kívül is. Mármint addig amíg eljuttok odáig

És az a csaj aki dobbant azután hogy kiderült te nem létesítettel soha szexuális együttlétet hölgyel . Az a csaj annyit is ért ne foglalkozz vele. Olyan meg nincs mindenki elhagy ahogy megtudja

Nekem is volt eressz fiatal tini köröm óta ismerkedős próbálkozásaim. Szerinted hány fiú tűnt el az életemből amint kiderült szűz vagyok és nem tudtam h a fszt melyik végén kell megtanulni mert fakanalt forgatni ,nokedlit szaggatni hamarabb tanultam meg mint falloszt cibálni? Hmmm? Szerinted mennyi? De tényleg ?

Szarul esett !Igen

Sírtam ? Elofordult .

Feladtam ? Nem

Mentem tovább az életemben tanultam alakíthattam az életem . Persze vágytam a szerelemre vágytam férfi közelségre arra a szenvedélyre amit könyvekben olvastam.

Aztán jött az életembe egy pasi akinek nem volt probléma az hogy még nem tépték le a virágot.


Szóval ezzel csak annyit akartam elmondani ,hogy minden zsáknak megvan a foltja

És csak azért őrlődni rosszúl érezni magad mert még nem voltál együtt úgy nővel . Hidd el felesleg. És rohadt módon önpusztitó.

Kicsit változtasd meg a gondolkodásod. Kezdj bele valami újba ami ki mozdít a szürke hétköznapokból, járj rendezvényekre, emberek közé de a szürkeségből Merj kilépni minden csak rajtad múlik és a hozzáállásodon

Kívánok neked Szép és Boldog Életet.


26N

2019. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyugdíjas otthonban is bőven 20 év felett vannak, szóval....
2019. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!