Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnerem nem ujjaz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnerem nem ujjaz, nem nyal. De én sem sz. Phatom. Szerintetek aszexuális? Vagy irtózik a testnedvektől? Már nem tudok mire gondolni.

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 10:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
de csak az ő érintésétől indulok be..pedig akadna más jelentkező, de nekem mégis a kis béna kell..bocsi
2019. júl. 2. 10:50
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor érd be ezzel, vagy hozd ki belőle az állatot. Vagy keress mást, de úgy tűnik ez nem opció. Igaz akkor ez inkább párkapcsolat, nem alkalmi. 🤔
2019. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Figyelj: Tanítsd meg mindenre amire szükséged van.
2019. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
azt érzem, hogy nem a nőt látja bennem, csak egy jó kis beszélgetőpartnert, szerelmet..de semmiféleképpen nem nőt..pedig jó nő vagyok...úgymond örülhetne, hogy vagyok neki
2019. júl. 2. 10:56
 15/24 anonim ***** válasza:
Olyan nem érdekel aki a nőt látnád benned de nem a szerelmet?
2019. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Lehet fél,h elkap valamit az alkalmi partnertől.

Csak gumival csináljátok?

Csináltass egy friss tesztet a dokinál. Hátha az meghozza a kedvét a puncinyaláshoz! 😋

2019. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
32%
Annyira bírom hogy a sok 40+ pedofil itt nyáladzik a kérdések alatt..
2019. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40+ -os vagyok én is. Igaz nem pedofil, s jelenleg nem csöpög a nyálam! 😂😂😂
2019. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%

ez de durva. milyen szex lehet már. a jó szex olyan mint a melósok körme, hosszú és mocskos:)

38N

2019. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha csakis óvszerrel akar szexelni és alig csókol meg, plusz nincs orál, akkor szerintem a fertőzésektől fél, nekem volt egy ilyen virofób pasim..
2019. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!