Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a vékony lányok tetszenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a vékony lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
A vékony/sovány lányok tetszenek, és kifejezetten bejön, ha szép lapos hasa van akár izmos is lehet, illetve az sem zavar ha kiállnak a csontjai. Hogy lehet ilyen elvárásokkal barátnőt találni? Sokkal egyszerűbb lenne ha a normális testalkatú lányok jönnének be. Miért ez az ízlés alakult ki? Lehet ezen változtatni?

2019. júl. 2. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Sok oka lehet. Mert ők tűnnek a legegészségesebbeknek, mert nincsen túlsúlyuk, nincsenek extra zsírpárnáik. Mert esztétikailag (az arányok, a szimmetria) ők a legvonzóbbak. Vagy mert a vékonyságról az jut eszedbe, hogy ő biztos figyel magára, egészséges(ebb)en él, nem zabál, tud uralkodni a kajával kapcsolatos ösztönein és nem az evésben éli ki magát. Sok oka lehet.
2019. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, nekem általában az átlagos csajok jönnek be, vagy amolyan van mit fogni rajta típusok, most viszont nekem is egy sovány csaj nagyon elkezdett bejönni, mondjuk teljesen más okból, de akkor se volt még ilyen.
2019. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem egyszerűen nem tetszik egy kövér női test, a punci is sokkal csúnyább stb.. Lóg minden semmi nem feszes, izzadnak egy kis mozgastol egyből. Engem nagyon taszít sajnálom nem tudok mit tenni
2019. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Nincs ezzel semmi baj, nekem is Ők jönnek be.
2019. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Mi lenne ebben a fura? A férfiak nagy részének ők tetszenek.
2019. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Egyértelmű,nincs ebben semmi hiba,szerintem egy 100kilós bálna test undorító,ráadasul felöltózni sem tud szépen egy ilyen nő!
2019. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Ja, mert a 150 kilós "bálnatest" és az anorexia/felszívódási zavar között nincs ám átmenet.
2019. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Mert esztétikusabb látvány, mint egy elhízott nő.

És tudat alatt azt sugallja, hogy egészségesebb, fittebb, tudatosabb és aktívabb a szexben.

2019. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-esnek üzenem,190cm ferfi vagyok es 93kilósan kövernek ereztem magam!1nő hol van 190cm?

Amúgy ebben a melegben lement 4kg,és teljesen jó az alkatom most


6-os voltam

2019. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Nem nagyon tudom hová tenni a válaszod. Hol írtam, hogy egy 93 kilós nő alkata az ideális?

2019. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!