Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavarja a nőket ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket ha a férfi pocakos?

Figyelt kérdés

Véget ért egy hosszú kapcsolatom és próbálok ismerkedni, de több nő volt már akit ez zavart, ezért nem volt esély hogy kialakuljon egy komoly kapcsolat. Nem értem hogy miért ez a fontos? Nem lehet mindenki kigyúrt/kocka hasú!

Kíváncsi lennék a véleményekre, hogy kinek mennyire számít/nem számít, ki szereti/nem szereti ha pocakos a férfi?


2019. jún. 30. 18:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
68%

12:

Nem lehet mindenki egészségmániás.


Én is hasonló vagyok. Munka után a francnak se lenne kedve izzasztani magát.

2019. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Nekem pl a nagyobb pocak jön be, és nem tudnám elképzelni magam egy kigyúrt pasival, pedig nem vagyok olyan kövér lány.
2019. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#16: Azért számít manapság jobban a külső, mert manapság egyre kevesebb érték van belül az emberekben, ilyen egyszerű! :-)
2019. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
69%

Nyilván egy pici husi nem zavar, ahogy egy nőnél sem a férfiakat, de amikor gyomra van, az igen.

Én kerékpárral járok dolgozni, napi másfél órát töltök bringán, mert nekem fontos, hogy ne legyek túlsúlyos. És azt sem szeretem, ha egy férfi az. 177 cm-hez 65 kg vagyok, így sem érzem magam vékonynak, de izmos vagyok.

Szóval nálam azért szempont, és ugye az első benyomás... De ha 1-2 randi alatt eléred, hogy úgy belédszeressek, hogy ne érdekeljen, akkor lehet, hogy elengedem ezt a dolgot :D

2019. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

24; én 180/ 96 egyáltalán nem vészes szerintem. A Te arányaid is hasonlóak és ez teljesen rendben van!

Pozitív amit írsz, pont így gondolom én is: egy-két randi dönti el hogy megvan-e a vonzódás!

Köszönöm a választ Neked is!

2019. jún. 30. 22:09
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Én pl szexuálisan nem vonzódok a pocakos pasihoz. Lehet bármilyen jó fej, cuki stb...azért párkapcsolat nincs szex nélkül.
2019. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Bummer ***** válasza:

Nem tudom ki melyik világban él, de kb. a legtöbb nő még az edzettebb pasikon is szereti ha pici valami pocak van. Nem kell nagyra gondolni, de elég sok nő így érez.

A másik, hogy csak körbenézek nap mint nap és megtermett testalkatú férfiaknak van bőven nem ritkán elég sportos kinézetű barátnője.

Amúgy a lényeg. Nem mindegy hogy teljesen elhanyagolt életmód miatt mind külsőleg, mind belsőleg olyan egy férfi, vagy alapvetően karban van tartva, de ilyen testfelépítésű hogy van rajta anyag.

Plusz ha közben egy határozott magabiztos személyiség aki rendben van magával manapság méginkább simán talál magának társat.

Kérdező, nálad két dolog lehet. Egy, hogy magaddal szemben vagy bizonytalan, elégedetlen, nem találod a helyed és ez kisugárzik ezért nem hatsz pozitívan nőkre.

Kettő, nem olyan nőkkel ismerkedsz, a saját igényed (nem feltétlen külsőben, belső tulajdonságokban) nem olyan típusú nők felé irányul akiknek te vagy a zsánere.

Amíg nem vagy magaddal elégedett, nem tudod mi, ki vagy igazán, addig teljesen mindegy milyen korú, kinézetű, stílusú nővel ismerkedsz, nem fogsz tudni hatást gyakorolni.

2019. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

#26-os:


Feltételezhetően Te nő vagy, nos ezekszerint a nőknek sem csak a belső számít, sőt leszarják... :-)


Én kib@.szott jól nézek ki, meg ráadásul szellemileg is tartalmas vagyok... :-)


Engem meg azért nem választanak a nők, mert:


1.: vagy azt hiszik, hogy úgyis megcsalnám őket, pedig nálam romantikusabb ember nem létezik! :-)


2.: vagy csak érzik, hogy okosabb vagyok náluk és ezáltal nem tudnak a farkamnál fogva vezetni, csicskáztatni és a pénzem elhordani ál-szemőldökre és műkörömre... :-)


3.: főzni is szeretek... :-)


4.: eddigi rekordom a maszturbációban 11 és fél óra volt... :-)


5.: szeretek utazni, meg gondolkozni! :-)


6.: arról nem is beszélek, hogy becsületes vagyok, őszinte, és inkább mondok igazat, mint bélgörcsökkel megjátszam magam... ...tudod: "Jobb kint, mint bent" :-)

2019. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!