Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti kibuknátok azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti kibuknátok azon, ha már ébredeztek reggel és egyszer csak arra lennétek figyelmesek hogy a palitok éppen ki akarna nyalni vagy kényeztetni szeretne?

Figyelt kérdés
Minap reggel ébredeztünk a " barátnőmmel " és gondoltam egy kellemes éjszaka után még reggel meglepem egy ilyen kis ébresztő orállal mert tudom hogy nagyon imádja és odáig van érte amikor csinálom.. majd elkezdem puszilgatni egyre inkább csak kezdek rátérni a témára de erre felpattan és behisztizik... Pedig csak neki szerettem volna jót ezzel.. Ti lányok erre hogyan reagálnátok??
2019. jún. 30. 17:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú, én biztos örülnék neki. De ha valami csoda folytán mégsem, akkor sem lenne ilyen reakcióm.
2019. júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, szeretem ha nem kell kérni hogy nyaljon ki.. 20/l
2019. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én mivel imádom csinálni és elég jó is vagyok benne soha nem kell kérni.. De azóta már nem is vagyunk együtt a lánnyal.. Kibukott igazából milyen.. :)
2019. júl. 13. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!