Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti kibuknátok azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti kibuknátok azon, ha már ébredeztek reggel és egyszer csak arra lennétek figyelmesek hogy a palitok éppen ki akarna nyalni vagy kényeztetni szeretne?

Figyelt kérdés
Minap reggel ébredeztünk a " barátnőmmel " és gondoltam egy kellemes éjszaka után még reggel meglepem egy ilyen kis ébresztő orállal mert tudom hogy nagyon imádja és odáig van érte amikor csinálom.. majd elkezdem puszilgatni egyre inkább csak kezdek rátérni a témára de erre felpattan és behisztizik... Pedig csak neki szerettem volna jót ezzel.. Ti lányok erre hogyan reagálnátok??
2019. jún. 30. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülnék neki.
2019. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez majdnem olyan volt... mint amikor írta itt valaki, hogy mellszex közben lelőtte a plüssmackót meg a párnát, a csaj odáig volt, mintha még mindig hajdu tárcsás mosógépet használnánk... közben lassan mobilról is lehet szabályozni mikor induljon el a mosás...
2019. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem minden nő kívánja ám 8-10 óránként a szexet.

Mindig meg kell hagyni, hogy a nő közeledjen. Hiába van nekem igényem napi 2-re, ha az övég a 2-3 naponta, akkor azt tiszteltben kell tartani.

2019. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért kell képet küldeni, mikor csak válaszoltam egy ártatlan kérdésre?? Dugd a barátnőd szájához!!
2019. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírnám.
2019. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem akarta hogy az éjjel bebüdösödött punciját szagolgasd.

Vagy még szeretett volna aludni.

2019. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem, tetszene.

De ha meg almos lennek, vagy esetleg nem akarnám akkor se hisztiznek, hanem megmomdanam hogy most ne.

2019. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Örülnek nekni
2019. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem az esetek többségében tetszene, persze biztosan előfordulna olyan, hogy éppen nem kívánom. Ezzel nincs baj, ami gáz, hogy behisztizett ezen elmondásod szerint. Elég lett volna annyit mondania, hogy most nem szeretné. Mit kell rajta hisztizni? Vagy történt előző nap valami olyan, amin megsértődött volna?
2019. júl. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt rá semmi oka.. Előző éjszaka vacsorázni voltunk majd kicsikét iszogattunk ( tényleg nem sokat ) majd amikor hazaértünk az étteremből lezuhanyoztunk.. szexeltünk egy nagyon jót majd filmeztünk és összebújva elaludtunk... Aztán reggel ezzel szerettem volna indítani a napját mert tudom hogy mennyire élvezi és odáig van érte de akkor már ez a reakció fogadott... És nem tudom hova tenni. Többé inkább nem is fogok ilyennel próbálkozni...
2019. júl. 1. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!