Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek bejon ez a test?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejon ez a test?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nem akkor miért nem?


2019. jún. 26. 01:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2019. jún. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
túl izmos, szóval nem
2019. jún. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%

Elmegy

23 l

2019. jún. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem :/ engem még taszít is, hogy őszinte legyek. Nőként én az átlagosat szeretem.
2019. jún. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

3.6


Nem jó, de nem is tragikus.

2019. jún. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
Most mindenki azt írja, hogy nem, mert így kompenzálnak, tudják, hogy egy ilyen külsejű pasi soha még csak rájuk sem nézne. A valóságban ez úgy zajlana, hogy a képen lévő férfi csak néz egyet és az összes fenti kommentelő nyálcsorgatva letérdel.
2019. jún. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Hát kedves 6-os, nem éppen… Lehet, hogy nehéz neked elképzelni, de nekem például így hajnali kettőkor még hányingerem is van az ilyen izmoktól, pedig nem, marhára nem vagyok leszbikus. És most tutira lepontoznak majd meg minden, de igazából úgysem érdekel már, szóval akkor is elmondom, hogy szerintem az ilyen alkatról lerí, hogy többet foglalkozik magával, mint kéne. Nyilván nem látom az arcát, de el tudom képzelni hozzá azt a tipikus gyúrós fejet, azt a nem normális kategóriájú széles állat hozzá. Ezekre az edzőtermi szökevényekre nem annyira jellemző az, amit elvárna az ember lánya egy férfitől, mint például, hogy gondolkodjon meg legyenek érzelmei. Ha ez meg van, fogom rá csorgatni a nyálam a te szavaiddal élve, de ez a test, amiről ordít a hiúság, ez ahhoz kevés.


20/L

2019. jún. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Kicsit sok volt a zsírégető (ez az izomra száradt bőr a bodybuilding zsűrin kívül senkinek nem jön be) de amúgy teljesen jó!
2019. jún. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Be :D
2019. jún. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Bejön. Viszont ahhoz, hogy valaki így nézzen ki, a fél életét a konditeremben tölti. Rengeteg energiát és pénzt áldoz a külsejére, és nekem ez már nem jön be. Ha viszont valaki azért néz ki így, mert mondjuk élsportoló, az persze más.
2019. jún. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!