Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Test, vagy arc?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Test, vagy arc?

Figyelt kérdés

Melyiket nézitek jobban egy férfin? Vagy melyikkel kapcsolatban vagytok válogatósabbak, ha


A) lazább kapcsolatra kell a hím

B) komoly kapcsolat a cél?


Nektek az arcotok szebb, vagy a testetek? Kort is kérek (30F)



2019. jún. 22. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az arcom nagyon szép, női és férfi szemmel is, sokan is mondták már. :) Viszont a testem nem annyira, nagy mellek, lapos fenék, szélesebb vállak. De ez sosem zavarta a férfiakat, mert általában az arcomnál leakadnak, nekem ez csak jó. :) Én egy férfin először az arcot nézem, a szemét, fogait, épek legyenek, ne legyen hiányos, ha ezek rendben vannak, akkor a jó test már csak bónusz! :D
2019. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden esetben az összkép a fontos.

Nekem mindenem gyönyörű. :3

32/N

2019. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek. Zöld kezek. Első válaszoló,a korodat írd még le kérlek
2019. jún. 22. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább az arcot. Komoly kapcsolat a cél.

Nekem mindenem szép, arcom is, homokóra alkat, mell,segg minden jó.

20

2019. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!