Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kell tenni olyankor ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni olyankor ha kicsit eltérőek az igényeink?

Figyelt kérdés
Én minden nap csinálnám akár de a párom egy héten max 3-4x. Így sokszor van, hogy nekem hiányzik a dolog
2019. jún. 25. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind a két félnek igazodni a másikhoz.Bár ha valaki ne a kívánja a szexet,akkor annak eggyel több is nyűg lesz.Szóval szakítani,mert nagyobb az esély,hogy ez csak roszabb lesz,mint jobb.
2019. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most szerintem ez nem akkora probléma ami szakítást követel. Tekintve hogy minden más tökéletes
2019. jún. 25. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy kérd meg, hogy verje ki amikor nincs kedve szexhez, ha pedig lány vagy kérdezô, akkor kérd, hogy ujjazzon meg
2019. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem-e.Mondod ezt most,majd nézzük meg egy vagy két év mùlva,ahogy vered a fejed a falba,mert cuki aranyos,de szinte alig van köztetek intinitás egy kis tapin kívül.Az is max ruhában.

Amùgy írtam az igazodást egymás igényeihez dolgot is.Te lentebb eggyel,ő fentebb eggyel.Biztos sokáig kesz tartható.

2019. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány és szerintem mikor valakinek nincs kedve akkor ujjazást is ímmel ámmal csinálna csak mert megkértem rá, az meg elvenné a kedvem
2019. jún. 25. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!