Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15/14-es péniszméret mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/14-es péniszméret mekkora hátrányt okoz társkereséskor?

Figyelt kérdés
Marmint férfi-nő kapcsolatba, és a férfinek van ekkora.

2019. jún. 24. 17:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


A nyolcas válaszoló írta, hogy a kisebbet szereti, csak olvasd végig.


De én nagyon nem értelek. Nem sértésnek szánom, de a fejeddel van baj vagy kamu a kérdés, mert ilyen ember a földön nincs mint te, hogy ne értse meg amit mondanak neki. Lányként mondom, hogy igenis lehet érezni az átlagosat. Sőt, akár a kevesebbet is. Ha 2 ujjtól el lehet élvezni, akkor valószínűleg a te péniszedtől is. Már ha tudod használni.

2019. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

#21 valóban baj van a fejembe mert kimatadt ez a biologia lecke amibe a pénisz és az ujj összehasonlitása történik.

Klasszikus film óta tudjuk hogy punci se kell mert a friss meleg pite pont olyan jó.


A belinkelt kérdésbe pedig konkrétan az az egy válasz ami a kicsit " preferálja". 11:1 arányba. A másik 11 szerint a nagy a jó. Azért ez elég egyoldalú vélemé

2019. jún. 25. 14:43
 23/29 A kérdező kommentje:
Bocs.. ny. De hogy igazat is adjak: nem tudom használni, sőt soha nem használtam, mert kicsi és egy nőnek vagy anno lánynak se kellett. 16-99 között senkinek. Se most se 20 éve. Úgy meg azért nehéz tapasztalatot szerezni.
2019. jún. 25. 14:46
 24/29 anonim ***** válasza:
Akkor itt a személyiségeddel lehet a nagy baj, mert a méret elég kell hogy legyen.
2019. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

#24 a méret okozza a gondot. Mivel egy nőnek se kellettem igy nem lettem egy túl vidám optimista ember.

Ez nyilván nem túl szimpatikus de ennek az oka a kis méret...

2019. jún. 25. 15:19
 26/29 anonim ***** válasza:
A 19es hosszú karó vagyok.Segíteni akartam én is.Akkor ez azt jelenti ha jól olvaslak hogy egyszer sem voltál punciban?Nézd reméljük megtörik a jég.
2019. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
#26 köszi. Nem fog de jól esik a "támogatás"
2019. jún. 25. 16:15
 28/29 anonim ***** válasza:
#27 Mekkora volna szerinted az a méret ami ha a tiéd lehetne elégedett lennél vele?Írnál méretet?Hogy képzeled el? Mindenfajta személyeskedést félretéve.
2019. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A jelq-fejés gyakorlatok nagyon jól megdolgozzák a kamrákat a péniszben és ez széltében és hosszában is hoz eredményt.Mindegy hogy 12 15 vagy 17es vagy akár 21 cm es farkú aki csinálja.Jobb lesz.Egyébként az önbizalmat is helyrebillenti amikor látja és érzi az ember hogy teltebb eresebb és jobb erekciói is lesznek.
2019. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!