Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha valakinek kritériumai vannak a nők külsejével kapcsolatban târskereséskor?

Figyelt kérdés

Én pl. jobban kedvelem, ha egy nőnek nagyobb melle van. Miért szemétlàda az a pasi, aki ki meri fejezni az igényeit?


Én elfogadom, ha valakinek nem kellek, ez miért nem műkődik visszafelé is?


2019. márc. 28. 09:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne működne?

Ez igaz a ferfiakra is. Nekem is van alap elvarasom, például hogy 180centi magas legyen. És sok pasi ezt nem fogja fel ha közlöm hogy alacsony nekem a 170 centivel (én 165 vagyok).

És elfogadom ha valakit zavar az hogy epp fekete segig erő hajam van vagy nem 50 kiló vagyok, hanem 62.

N27

2019. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem is értem a kérdést. Hiszen minden kapcsolat úgy indul, hogy vagy neten vagy élőben meglátják egymást és kölcsönösen megtetszenek egymásnak. Ergo mindig a külső az első tényező, ami dönt. Innentől fogva sosem értettem, hogy miért okoz gondot egyes embereknek, ha valaki nem szereti pl. a pocakos férfiakat vagy egy férfinak nem tetszenek a kismellű nők. Mindenkinek más az ízlése, mint ahogyan nem mindenki szereti a tökfőzeléket. Nem vagyunk egyformák, ahány ember, annyiféle és pontosan ezért jó, hogy mindenkinek más az ízlése.


Véleményem szerint az, akinek fáj, ha megmondod, hogy nem az eseted, szimplán önmagával nincs kibékülve. Nekem pl. nagyon nagy melleim vannak és volt olyan férfi, aki azt mondta, hogy neki a kismellű nők tetszenek. Na bumm, eszem ágában nem volt ezért megsértődni.

2019. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2


Na bumm. :D Kedves volt a vàlaszod! Amúgy jól értem, hogy molett/teltkarcsú vagy? Àltalàban a molett nőknek hatalmasak a mellei.


Egyébként rugalmas vagyok, ha làtom, hogy érdemes egy csajjal foglalkozni, nem fogom CSAK a mellei miatt kidobni. De ha semmi érdekes nincs benne, akkor az igényeim lépnek événybe. Szerintem ezzel a csajok is így vannak, amennyire tudom.

2019. márc. 28. 09:32
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Az nem baj, ha valakinek elvárásai vannak, de cserébe ő is nyújtson valamit!


Azaz, egy minimálbéres srác, még ha jóképű is, ne akarjon fittmodell csajt, vagy ügyvéd MILF-et.

2019. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

“elfogadom, ha valakinek nem kellek, ez miért nem mūködik visszafelé is?”


Emberfüggō. Te elfogadod. Vannak más, hasonló, érett gondolkodású nōk is, akik szintén elfogadják. Azonkívül vannak gyerekes fiúk-lányok, aki nem tudják elfogadni. Nem megint csak nem nem-függō dolog...

2019. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet, hogy sokan azért nem fogadják el, mert hozzászoktak ahhoz, hogy finoman koptatja le ōket valaki, kifogásokkal, esetleg kényszer hazugságokkal. Azt még elfogadnák, hogy nem kellenek neked, de azt nem tūrik, ha ezt a képükbe törlōd és egyenesen közlöd velük, hogy ilyen meg olyan okból nem vonzóak számodra:D


Ōk hozzászoktak ahhoz, hogy más férfi tapintatosan finoman közli, hogy nem akar kapcsolatot aztán tovább lép, nem magyarázkodik, nem fogja kínosan kifejteni, hogy miért is nem tetszik neki az a nō.

2019. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként is voltak elvárásaim: sötét haj, sötét szem, kreol bőr, legalább 180 cm. Óriási szerencsémre megtaláltam a férjemet, akinek bevallottam a szép arc mellett egy preferenciája volt: a nagy segg. Na ezt szerencsémre pont fel is tudom mutatni. Azt mondta őt pl nem érdekli a hajszín, a mellméret de a lány ne legyen csontvékony és legyen formás feneke. Mindenkinek lehet preferenciája és ezzel nincs is gond addig amíg ez nem irreális. Persze egy randin nem feltétlenül kell azzal kezdeni, hogy figyelj már, lehetne azért nagyobb az a lökhárító... Az meg a másik, hogy mi van akkor ha találkozol egy lánnyal, nyugtázod, hogy gyönyörűszép, nagy kerek cicijei vannak, beleszeretsz, eljuttok az ágyig és kiderül: vastagon kipárnázott push-up melltartónak köszönheti az idomokat és valójában pici cicijei vannak de ezt eddig nem reklámozta mert mondjuk önbizalomhiányos miattuk. Elküldöd?
2019. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#4


Egy csajozó művész minimàlbéresen is fel tud szedni egy MILF-et meg egy fitnessmodellt, akik majd nyomni fogjàk, így emelkedik a tàrsadalmi ranglistàn :P

2019. márc. 28. 09:50
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

#7 Már bocs, de ha annyira kipárnázott melltartója van, ami C vagy D mellméretet mutat, akkor ezesetben szerintem megérdemli, hogy elküldjék. A hazugság az hazugság. Azt még megérteném, ha valaki pici mellekkel legalább egy átlagos mell méretet akar mutatni melltartóban, de mi értelme lenne annak, hogy azt akarja, hogy nagymellūnek lássák? Ha valaki erre alapozná az önbizalmát, az elég gázos.


Én sem tūrném, ha egy önbizalomhiányos férfi nagyokat hazudna, hogy nyerōnek tūnjön, megérdemelné, hogy ott hagyják. Erre nem mentség az önbizalomhiány szerintem.

2019. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj. Olyan kritériumokat állítasz fel, amilyeneket akarsz. Ezek persze hatással vannak az esélyeidre.
2019. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!