Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okai lehetnek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek ha egy pasi ritkán nyal vagy akár nem szeret nyalni?

Figyelt kérdés
(A melegséget zárjuk ki.)
2019. jún. 24. 10:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igen, kérni is szoktam. Többször is. Pár nappal előtti kifogása : túl késő van....(de azért d.ug.ni bírt volna..)
2019. jún. 24. 11:12
 12/26 anonim ***** válasza:
mármint mit?
2019. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Basszus. Van,h faradt vagyok. Nyalás az alap. Max az fordul elő,h ha visszatartottam az élvezést, ő kiágult, s már nem olyan jó nekem,akkor momdom,h hagyjuk,nem kell mimdig elmenjek. Hisz ő sem megy mimdig el feltétlen. De a nyalást ki nem hagynám!!!
2019. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Hát ő kihagyja . És ennyi. De még azt se mondhatná h fekszem mint egy darab fa, mivel keveset csinálja kb. 5 perc alatt elmegyek...tehát még a nyelve se kell járjon sokáig mint a motolla. ( nem fog nyelvgyulladást kapni :P)
2019. jún. 24. 11:20
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet, hogy kicsit büdös?Ismertem olyat aki azt mondta, hogy a csaj szerinte lehet előre törli ki a fenekét, mert szerinte szr darabok vannak a comb tőnél
2019. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Csak egy lusta ember :D
2019. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
És ha lusta , azzal mit kezdjek? :)
2019. jún. 24. 11:26
 18/26 anonim ***** válasza:
én azért, mert nem vagyok túl jó benne, de van más módszer amivel nagyon könnyen csúcsra tudom juttatni a lányt, ezért nem szenvedek azzal ami nem megy, hanem tökéletesítem azt ami bevállt
2019. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Monnd meg neki,h Te szeretnéd nagyon. Annyira mint ő is az orált.

Ezért mostantól egy szopás egy nyalasért..

Mindjart nem lesz lusta! ;)

2019. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Na, ez talán jó lesz! Kipróbálom :) Veszítenem nincs mit :)
2019. jún. 24. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!