Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok úgy hogy sose...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy hogy sose nyaltam még ki csajt, és nem is akarok? 23/F

Figyelt kérdés
A lányokat szeretem, csak csajaim voltak, szeretek szexelni, de még sose nyaltam, illetve ha volt ilyenre alkalom, elkerültem. Ez normális hogy így vagyok vele, és szinte undorodom tőle? Persze azt szeretem ha LEoráloznak

2019. jún. 24. 00:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Vegre volt a vegen par normalis kommentelo


En is utalok nyalni, cserebe nem is varom el a szopast. Rengetegszer szexeltem ugy, hogy egyik sem volt, megis visszajarnak a csajok..

2019. jún. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%

Én imádom. Imádom az ízét, imádom ahogyan élvezi a csaj közben.

Nem vagyunk egyformák!

Nem szeretheti mindenki. Ismerek olyan csajt,aki nem szereti,ha nyalják. Ha szerencsés vagy ilyennel akadsz össze,s tökéletes is lehet a szexuális életetek! ;)

2019. jún. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem csak te vagy így, és biztos lesz olyan önfeláldozó mártír (elég sok van sajna), aki így is hajlandó szopni, vagy lesz olyan nő, akit nem kell nyalni, de ő se szop.

Viszont engedtessék már meg, hogy nőként szelektálhassunk aszerint, amire igényünk van, és ne nézzenek ferde szemmel, ne köpködjenek ránk, ha sokan nem vagyunk vevők az ilyen pasira. (Többek között én se.)

2019. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!