Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 12 évesen nyaltam először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen nyaltam először puncit, de még mindig szűz vagyok 21 évesen. Miért vagyok ennyire béna?

Figyelt kérdés

12 évesen nyaláskor megismertem egy lányt, aztán sokat beszélgettünk majd, felmentem valamiért a szobába, jött ő is velem. De nem volt semmi rossz szándékom😀

Aztán életemben először éreztem azt hogy felizgultam egy lányra. Megmerevedett, fürdő gatyában voltam. Ő is fürdő ruhába volt. Majd hozzá bujtam, és puszilgattam. Aztán pedig a bugyi alatt lévő testrészét nyalogattam 😋😛

Annyira szerencsétlennek értem magam hogy 21 éves vagyok de nem tudok találni egy lányt. Nem tudom hogy régebben mit csináltam ennyire jól, de oviban voltak barátnőim, meg ugye az a lány is.

Azóta semmi.

Szűz vagyok még.


De legalább van már egy szép élményem :)


2019. jan. 29. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Az alapján, ahogy fogalmazol, nem lep meg a dolog. Mintha egy szellemi fogyatékost olvasnék. Gondolom ez 12 évesen még aranyos, 21 évesen meg sikítófrász.
2019. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi


Most látom hogy el írtam, nyaraláskor, és nem nyaláskor.

2019. jan. 29. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak azt, nem csak azt...
2019. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

*éreztem.

Telefon javította át.


Nem értem hogy mi a bajotok.

2019. jan. 29. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Drága, nem az elgépeléssel van a baj...
2019. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves írjátok már le hogy mi a gondotok!
2019. jan. 29. 19:16
 7/7 Bummer ***** válasza:

A gondolkodásod a gond. Azt hiszed azóta, hogy az történt hogy ez csak úgy megy, és ezen rugózol így állsz hozzá. Mindegy mit mondasz, lejön az írásodból.

Én meg 12 évesen üvegeztem, csókolóztam egy lánnyal, mégse gondoltam hogy innen ennyi sima út és ez a lényeg.

De elmondani úgyse lehet rendesen, ha te nem jössz rá hol rontod el a nőkkel ismerkedést, az eddigi tapasztalataid alapján az elmúlt években, akkor sose fogsz rájönni mondhat bárki bármit.

35F

2019. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!