Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok úgy hogy sose...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy hogy sose nyaltam még ki csajt, és nem is akarok? 23/F

Figyelt kérdés
A lányokat szeretem, csak csajaim voltak, szeretek szexelni, de még sose nyaltam, illetve ha volt ilyenre alkalom, elkerültem. Ez normális hogy így vagyok vele, és szinte undorodom tőle? Persze azt szeretem ha LEoráloznak

2019. jún. 24. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Önző segg fej
2019. jún. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Azt miért várod el hogy a csaj leszopjon ha te nem vagy hajlandó kinyalni? Az elsőnek igaza van. Önző segg fej (tudom, hogy egyben van, de úgy fent akad a trágárság szürőn) vagy
2019. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha csaj leszop az a minimum hogy viszonzod. Tényleg önző vagy.

31/F.

2019. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Hogy lehet ezt kihagyni???...a legjobb.
2019. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kívánsz egy csajt, hogy tudsz undorodni a puncijától? :O Nálam a szexhez tartozik, én szeretem csinálni.
2019. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőid helyébe tuti nem csinàlnék neked semmit 😂
2019. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egy olyan pasival voltam, aki nem akart kinyalni. Elég lelombozó volt. Többet nem feküdtem le vele, az egész szex nem volt olyan jó. De ezzel szerintem a férfiak is így vannak. Milyen kiábrándító, amikor a csaj ímmel-ámmal csinálja, vagy nem akar leszopni. Én azért csinálom a barátomnak, mert élvezem, felizgat. Ha pasi lennék biztos szívesen kinyalnám a barátnőmet. Szóval szerintem veled van a baj.
2019. jún. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

Jaj de undoritoak a valaszok. A kerdezo nem azt irta, hogy szopasra kenyszeriti a lanyt, csak szimplan szereti, viszont nyalni nem. Toletek onzo, hogy olyanra kenyszeritenetek, amit nem akar, pusztan azert mert mar szinte kotelezo jellegu. Csak ezt ugye vegig kene gondolni, mielott idehanytok egy kommentet.


Egyebkent nem csak te, en is hasonloan erzem, szinten 23 éves fiukent. Illetve nyaltam mar, de mindig kellemetlen elmeny volt, untat, undorodom tole akaratlanul, meg ha magat a vaginat esztetikusnak es vonzonak is látom. Kapni viszont szeretem, viszont ha valaki nem akarja, akkor nem kenyszeritem ra, mert nem vagyok olyan kétbites fogyatékos, mint az itt kommentelok tobbsege.

2019. jún. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon beszűkültek a kommentelők.

El vannak veszve az oldalon élő és a tipikus hétköznapi emberek között.

Semmi gond nincs azzal, ha nem akarsz nyalni. Nincs veled semmi gond. Nem kell ezzel sehova, illetve senkihez fordulni. Ez nem egy megoldandó probléma. A gond azzal van, aki ezt nem tudja elfogadni, tolerálni első szóra.

Én ugyan bi vagyok, és magával a vaginával sosem volt gondom, az orált sosem tartottam vonzónak, nem csináltam még és nem is csinálnám. Ha más csinálja nekem, azzal nincs gondom, de nem várom el, nem nyomom rá a fejét senkinek.

Ahogy az előttem válaszoló és én sem, te se érezz bűntudatot, ez egy normális dolog.

2019. jún. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, csak ne csodálkozz rajta, ha az összes barátnőd lelép majd mellőled valami sz*r kifogással vagy egy másik fiúval.
2019. jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!