Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel tudnám azt elérni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soti kérdése:

Mivel tudnám azt elérni hogy több menetet bírjak az ágyba a partneremmel? Ami eszembe jutott azt mind megcsináltam de hiába semmi pozitív eredmény. Hasznos és jó tanácsokat szeretnék kapni. Legyen az éppen lánytól vagy fiútól.

Figyelt kérdés
Többmenetes együttlét

2019. jún. 21. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Cserélj patnert akit jobban kivánsz!
2019. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te a lány vagy, vagy a fiú?
2019. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 én a fiú vagyok. Bocsi ezt elfelejtettem beleírni
2019. jún. 21. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor javaslom a kesleltetős óvszert.
2019. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te annyit "tehetsz" hogy kívánod a lányt. Ez alap esetben megy magától és többször is. A partnered viszont rengeteg mindent tehet, hogy újra és újra megkívánd, ne csak egy menet legyen. Nem neked kell tippek alapján megcsinálni bármit, hanem a nőnek kell elérni, hogy ismét akarj vele szeretkezni.
2019. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!