Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért akarnak minden nőt megdugni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 09:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én nem szeretném ezt, csak egy nő lábával szeretnék foglalkozni, mert lábfétises vagyok. Ezzel a kör be is zárult részemről, mert a nők meg ezt nem akarják.

Tehát mégis marad az, hogy nem is olyan biztos, hogy a férfiak akarnak minden nőt megdugni, mert a nők is inkább arra vágynak, hogy a férfiak foglalkozzanak velük, így nézve meg 1:1.

2019. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%
Ez elterjedt tévhit. Sokan írják, hogy csak a jó nőket- de mi a "jó nő" definíciója? Futott utánam babaarcú, bombázó alakú modellcsaj is, de engem taszított a butasága, az önimádata, az üressége. Ellenben volt olyan szemüveges, lóhajú, zsákruhás bölcsész csaj, aki megőrjített a mocskos fantáziájával és a kétértelmű célozgatásaival. Vagy az a dagi csaj (nem bírom a kövéreket), aki a humorával vett le a lábamról. Szóval a külső önmagában még semmit sem jelent, számtalan szép nőt ismerek, akiket bottal se piszkálnék.
2019. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nem minden nőt, csak amelyik szép :)"


Jujj le lettem pontozva. Vajon hány nő vette ezt magára, ezzel is beismerve hogy nem tartja olyan szépnek magát...

2019. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Barnabas333 ***** válasza:

Pont az a baj, hogy a nők meg csak a férfiak 1%-át akarják...(minden nő ugyanazokat)

Pedig mennyivel boldogabb világ lenne.

Meg házasság és 1-2 gyerek után már feleslegesnek érzik a szexet. De az bunkó szemét aki szakít,válik vagy szeretőt tart, inkább kussoljon otthon és oldja meg a kezével, szánalmas egy világban élünk... 41F

2019. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Meg házasság és 1-2 gyerek után már feleslegesnek érzik a szexet. De az bunkó szemét aki szakít,válik vagy szeretőt tart, inkább kussoljon otthon és oldja meg a kezével, szánalmas egy világban élünk... 41F"


Ha meg megoldod a kezeddel, akkor "miért nem vagyok elég neki?".


Ha meg ezek után válni akarsz akkor egyrészt disznó vagy mert ez miatt képes vagy elválni, másrészt meg sanszos hogy vasárnapi apuka leszel, még az a pancser is többet fogja látni a te gyerekeidet akivel az asszony később összejön, mint te magad. Plusz perkálj gyerektartást ami ki tudja hogy tényleg a gyerekre megy e, miközben azt is találd ki hogyan és miből kezdesz új életet.


A fiad meg ahogy eléri a tinédzserkort, szembesül azzal hogy ha barátnőt akar akkor bizonyos dolgokat alapból kennie-vágnia kell. Olyan "apróságokat" mint pl. mi is kell a nőnek, miközben maguk a nők se tudják.

Ha nem jön rá hamar hogyan legyen sikere a lányoknál, és elterjed hogy nincs tapasztalata akkor megbélyegzik hogy egy incel akivel vigyázni kell nehogy mészárlást rendezzen valami iskolában.

Ha rájön akkor ő is csak egy "férfi aki minden nőt meg akar dugni".

2019. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
"Futott utánam babaarcú, bombázó alakú modellcsaj is" igen biztos ilyen emberekkel van tele a gyk :D
2019. jún. 21. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!