Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha egy rég várt nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy rég várt nőt megkaphattok milyen érzés lessz megdugni?

Figyelt kérdés
Ha pl 2-3 honapja mar cseteltek. Intim kep csere es stb aztan osszejon egy tali a csajjal? Nem durrantok el hamar? De teszem hozza hogy mar nagyon kanos lenne a pasi XD
2018. nov. 16. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem biztos hogy hamar eel durran az ember, ez am nem sok idő félév egy két év az már valami vagy ha régóta szerettem volna vele lenni.
2018. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de az elsőnél hamar,de a többit majd birjuk.min 3-at letolunk.
2018. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem biztos ami biztos kiverném magamnak otthon előtte. De ha hamar is eldurrannék mivel annyira kanos vagyok egyből mehetne a második :D
2018. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, sosem kaptam még meg olyan nőt akire vágytam, csakis akkor amikor fizettem ezért, viszont ott meg nincs előtte chatelés meg ismerkedés, csak fizetsz. (Peti voltam)
2018. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Kirázod előtte, aztjónapot. De ha annyira vágysz rá, akkor miután beleengedted ki sem kell venni, mert ugyanúgy készen áll a folytatásra.
2018. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy srác 8 hónapig áhítozott rám. Nemhogy nem durrant el hamar, de egyáltalán el se durrant...
2018. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 9. évig fűztem egy csajt mire kötélnek állt. Utána meg ő mondta nekem hogy miért nem jöttünk össze hamarább?
2018. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Huuu jó volt. Szegényt úgy beterítettem getzivel, hogy egy csomag zsebkendőt elhasználtunk mire letörölgettük róla. Szerintem jött vagy 2 deci. Még ős is mondta, hogy soha nem látott még ennyit egyben. :D
2018. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

én fél évig fűztem egy csajt nem kellettem neki. utána elővettem a flegma nem érdekel stílust és ő rohant utánam. Akkor vettem kocsit magamnak.

hát megadtam neki gyorsan gumi nélkül. annyi spermit életében nem takarított az ágyáról össze amit oda spricceltem.


1180 forintomba került mindössze két kávéba...


nem kell túlbonyolítani a dolgokat csak legyetek királyok!

2018. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, hogy egy álomnővel hosszú idő után lefeküdhettem végre. És nem az a csodálatos érzés volt, hogy végre megvan, hanem pont a sok várakozás miatt és a megfelelési kényszer miatt egy csomót bénáztam... Persze a csaj vágta, hogy mivan, a második alkalom, na az volt a menyország.
2018. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!