Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen érzés volt mikor elöször vetköztetek le párotok elött? Vagy ez tök természetes volt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
számomra természetes volt
2018. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon izgalmas volt. Élveztem hogy felfedhetem magam, mert tudtam hogy nagyon várja. Aztán alig vártam hogy maga fedeztem fel mindent.
2018. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit szégyellős voltam, de hamar feloldódtam.
2018. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Én szégyenlős típus voltam,arra emlékeszem hogy az első pettingnél nagyon zavarban voltam,és ragaszkodtam ahhoz,hogy a bugyi az marad.:)
2018. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellős voltam. Mondjuk akkor vetkőztem le először pasi előtt. Lehet azért.
2018. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Edina 8103 ***** válasza:
Nekem,kicsit fura volt!De akkor volt az első!🤷‍♀️
2018. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is zavarban voltam, kellett egy kis idő, míg le mertem vetkőzni, de vágytam rá és bíztam benne, szóval utána feloldódtam.
2018. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Exhibicionista lévén nem okoz különösebb izgatottságot bárki előtt levetkőzni
2018. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj, így visszagondolva vicces volt. Reggel éppen sietve borotválkoztam, és csupa vér meg vágás lettem, egyszóval elcsesztem az egészet. Pláne, hogy nem is számítottam rá, hogy aznap én vetkőzni fogok. Szóval ott voltunk a fürdőszobában ketten, és nagyon fel voltunk izgulva. A bugyim pereméhez kalandozott a keze, húzta volna le. Mire nekem hirtelen totál pánik üzemmódba kapcsolt az agyam, mert eszembe jutott, hogy milyen borzalmasan elk.rtam a reggeli borotválkozós rutint. És megragadtam a felkarját, majd mint valami hibbant nőszemély elkezdtem bizonygatni, hogy "rohadtul rondán néz ki a helyzet most odalent, és csupa vér volt minden, mert össze-vissza vágtam magam, nem érted, hogy VÉRZETT MINDENHOL!!?" És akkor olyan viccesen elmosolyodott, megcsókolta az arcom és mondta, hogy nem baj, nem érdekli. És háromszor is kinyalt, majd 2 óra hosszat áztunk a kádban.
2018. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!