Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy szexpartnernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy szexpartnernek mondjam meg hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam neki. Azért jobb ha tud róla, elképzelni nem tudtam volna hogy ne mondjam el, hiszen fájhat, vérezhet, finomabbnak, megértőbbnek kell lenni elsőre.
2019. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobb előre megmondani. Fiú / lány vagy?
2019. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2019. jún. 20. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Én elmondtam de utólag szerintem jobbletvolna ha nem mondom..
2019. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mondd el, mert elsőre valószínűleg béna leszel, és ne legyen a csajnak "meglepetés". Meg ha béna leszel, akkor ráfoghatod arra hogy ez az első alkalmad, és nem vagy szimplán szar az ágyban
2019. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felesleges, max majd utána :).
2019. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell! Már tudja rólad!


Ha igaz lenne a kérdés azon része hogy szexpartnered lesz.

Egy szűz attól szűz mert képtelen rávenni a szexre egyetlen nőt se. Se a külsejével, se a dumájával, se a semmivel.


Szóval no para, ha véletlenül hozzád szólna egy lány, hidd el max 5 perc beszélgetésből tudni fogja hogy az vagy.

És ha valami csoda folytán szexre kerülne a sor és addig azt kamuztad hogy voltál csajjal, és ő olyan buta hogy bevette, akkor is kb 30 mp alatt levágja amikor hozzáérsz.

2019. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond el nehogy azert ne jöjjön össze inkább utána vagy utána se.
2019. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!