Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak hogy ne legyek szomorú azért mert nincs barátnőm és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában már nagyon zavar, sokszor sírok emiatt alvás előtt. De egy lánynak sem kellek barátnak.

Mindeki szerint túl szerény és szolid vagyok. Ez tényleg ilyen nagy baj?


21f


2019. jún. 20. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokat sírsz? Ez férfira nem jellemző.
2019. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Attól még lehetek szomorú én is. Meg persze senki nem látja.
2019. jún. 20. 13:41
 3/11 anonim ***** válasza:
én ugyan igy vagyok vele a különbség hogy én csak 20 éves fiú vagyok
2019. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Járj el társaságba, keress hobbit, szerezz barátokat és majd jön a csaj is. Ha görcsösen próbálkozol nem fog összejönni, ha meg lazán veszed, előbb-utóbb lesz valami.

Én is görcsöltem, aztán megtanultam inkább jól érezni magam és lett is nő. 24 éves koromig szűz voltam, szóval te se vagy még elkésve.

2019. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igyál.
2019. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon rá vagy görcsölve arra h neked barátnő kell. Próbáld élvezni az életet. Járj el bulizni, ismerkedj stb és majd jönni fog ez magától, de ha be vagy zárkózva, és csak sírsz és ezen kattogsz attol nem lesz neked jobb.


L

2019. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hallgass Scootert.
2019. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a bulizás nem az én világom. Meg ott nem hiszem hogy találnék hozzám illő lányt.
2019. jún. 20. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Számtalan dolog an ami segített sport, fű, opiodok tramador , dhc, varázsgomba,anime, írás olvasás, vagy egy hobbi vagy munka amibe a végletekig eltudsz merűlni nekem ezeknek a kombinációja jött be :)
2019. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Punci vagy :) lehet amiatt de passzív fiú még lehetsz :)
2019. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!