Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ducibb pasiknak tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb pasiknak tényleg nehezebb nőt találni?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom azt, hogy nehezebben találnak párt. Mennyi valóságalapja van? És azt hogy vékonyabbat?

Nekem kifejezetten ezek a pasik jönnek be...


2019. jún. 19. 19:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sokan a mackós pasikat kedvelik...
2019. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11. Mesélj hol mert még én nem találkoztam ilyennel :D Itt pesten is jó lenne találkozni párral.
2019. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

174cm és 130 kiló vagyok, így lehetetlen, max. ha fizetnék érte, talán akkor sem. Most képzel el egy zsákot, van bármi vonzalom egy zsák iránt? Na, akkor már világos a dolog. Örültem, hogy segíthettem megértetni veletek eme tényt.


21/f

2019. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én a kimondottan Mackos pasikat kedvelem 110-130kg körül

Exem 130kg volt :)

Kinek mi az ízlése nekem meg az a fura hogy akik ismerkednének velem majdnem mind vékony vagy gyúrni jár ...

:( Mincs szerencsém

31/N

2019. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és enyhén bi, de kimondottan a duci srácok jönnek be, az átlagos, vékony alkatúak hidegen hagynak.


25/F

2019. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 14


Neked milyen az alkatod? Jó csaj vagy amúgy? :) Nem ismerkedni akarok csak nagyon érdekel. :) Én 110 vagyok de inkább lennék sportos. :)

2019. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!