Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasiknak tényleg nehezebb...

A pasiknak tényleg nehezebb lány találniuk mint egy lánynak pasit?

Figyelt kérdés

Én egyébként lány vagyok és úgy veszem észre a pasiknak nehezbb dolguk van.., a lányok 90% 20.éves kor alatt elveszti a szüzességét a pasik 90% meg 20.éves kor felett is a legtöbbjük szűz és nem volt még barátnője..

ez azért érdekes én még fiatal vagyok mégis kapok egy csomó ajánlatot, persze nem kérek belőle mert nem olyan fajta lány vagyok :) de akkor a pasik miért vannak ilyen helyzetben? ez nekem egy picit igazságtalan főleg mert a normális pasik vannak ilyen helyzetben és nem a bunkó tömeg gyártmányok.. szóval főleg lányokat kérdezek ez miért van így? de ha valamelyik pasi tudja akkor őt is meghallgatom :)


2014. okt. 27. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nehezebb dolgunk van, mint ahogy azt a lányok elképzelik.
2014. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindíg a nő választ...
2014. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyunk ilyen helyzetben, mert "ajánlatot" tenni és fogadni nem ugyanaz. Különösen, ha a másik fél nem vevő rá. Meg is szakadhatunk, ha nem állnak szóba velünk.
2014. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a srácok mikor azt hallják, h rendes fiúra vágytok. Akkor nem tudják, h ilyenkor annyira gondoltok, h ne legyen gyilkos bankrabló és hasfelmetsző.
2014. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Megnyugtatlak. A lányokat kereső lányoknak van a legnehezebb dolguk. :)
2014. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Nehezebb, de ha sokan öntudatra ébrednek ez a fagyi még visszanyalhat!
2014. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. A nők testileg korábban érnek, mint a férfiak.

2. A nőknél nem alapkövetelmény a kezdeményezés, a férfiaknál majdhogynem az az elvárt.

2014. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De akkor ez az egész nem azért van mert a legtöbb csaj felszínes és a bunkó tömeg gyartmanyokra buknak? viszont egyre nehezebb normális fiút találni, mert mind úgy akar viselkedni ahogy azt a hülye libák szeretnék.. nem értem miért nem lehet mindenki önmaga?

#5 nem igazán mert ezt is "divatba" hozták, ha már itt tartunk az miért teljesen természetes hogyha csajok smarolnak csak úgy de ha melegek az már baj?

2014. okt. 27. 19:48
 9/19 anonim ***** válasza:

Pont ezért nehezebb. :) (5-ös vagyok) Aki olyan, hogy normális kapcsolatot szeretne. Egyik barátnőm is most úgy járt, hogy majdnem egy évig járt valakivel aztán az szakított vele, mondván hogy nem tudja, valójában akar-e egy lánytól valamit. Szóval ott még akkor sem áll meg a gyanakvás, hogy összejöttek.

Vagy te most a szüzesség elvesztéséről és a szexről beszélsz? Mert nehezebb párt találni, mint alkalmi partnert.

2014. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mindenki egyforma eséllyel indul, csak szerencse kérdése, és hogy nem szabad feladni.


Nálunk pl a férjemnek volt könnyebb dolga. Ő később kezdte, 20 éves kora vége felé, viszont első próbálkozásra megtalálta az igazit. Szerelmes lett, 22 évesen megházasodott.

Míg én kicsit hamarabb kezdtem. 19 évesen volt az első kapcsolatom, és 5 évig éltem át a pocsék randik pocsék kapcsolatok, szakítások kálváriáját, míg eljutottam oda, hogy 24 évesen megismertem az igazit, 25 évesen hozzámentem.


A férjem baráti köre vegyes. Mindenkinek van párja, lányoknak, fiúknak egyaránt.

Az én régebbi barátnőim között 2 szingli van, és egynek van kapcsolata, csak én vagyok házas. Mindhárman 29 évesek.

2014. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!