Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasiknak tényleg nehezebb...

A pasiknak tényleg nehezebb lány találniuk mint egy lánynak pasit?

Figyelt kérdés

Én egyébként lány vagyok és úgy veszem észre a pasiknak nehezbb dolguk van.., a lányok 90% 20.éves kor alatt elveszti a szüzességét a pasik 90% meg 20.éves kor felett is a legtöbbjük szűz és nem volt még barátnője..

ez azért érdekes én még fiatal vagyok mégis kapok egy csomó ajánlatot, persze nem kérek belőle mert nem olyan fajta lány vagyok :) de akkor a pasik miért vannak ilyen helyzetben? ez nekem egy picit igazságtalan főleg mert a normális pasik vannak ilyen helyzetben és nem a bunkó tömeg gyártmányok.. szóval főleg lányokat kérdezek ez miért van így? de ha valamelyik pasi tudja akkor őt is meghallgatom :)


2014. okt. 27. 19:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan egy csinos lány aki sokaknak tetszik , az simán talál magának pasit ha ő kezdeményez.


Viszont ugyanennél a lánynál nagyon sok pasinak fordítva rosszul sül el a dolog.

2014. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11 de miért facebookon próbálkoznak?miért nem eloben? és miért ilyen bena barom bunkó szövegekkel?

#5 én a kapcsolatra is gondoltam :)

2014. okt. 27. 20:15
 13/19 anonim válasza:
Igen, sokkal nehezebb. A lányoknak semmit nem kell tenniük csak várni hogy jöjjön egy pasi, a pasiknak viszont minden lány figyelméért meg kell küzdeniük, arról nem is beszélve, hogy egy szép lány rengeteg pasi közül válogathat, és egy kevésbé szép lány is simán találhat magának pasit , egy ronda, vagy kevés önbizalommal rendelkező pasi, mint én is, viszont soha nem talál mert a lányoknak nem az ilyenek kellenek...
2014. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Sokkal nehezebb.

25F

2014. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#13 már miért lennél ronda? nem értem miért gondolkoznak így a pasik.. oké a legtöbb csajnak csak a külső számít, de nem mindenki csak a tömeg gyerekekre bukik mert ugye most ők a "menők" meg "helyesek", nekem kifejezetten más stílusú fiúk tetszenek :) a normális fiúk tetszenek akikre lehet most azt mondják hogy "csúnya" meg ilyesmik de nekem ők tetszenek, mert nekik van egyeniseguk :) csak sajna engem a normális fiúk nem találnak meg :( egyszer próbálkoztam egy ilyen sracnal még kezdeményeztem is erre a srác nem hitte el hogy komolyan gondolom..azóta nem is kezdemenyezezek..
2014. okt. 27. 20:49
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nekik sokkal nehezebb de vannak olyan lányok akiknek ugyanúgy nehéz, nekem 2 éve nem volt senkim.. randizgattam netről de rájöttem, hogy az nagyon zsákbamacska. Sokak szerint csinos vagyok és én jól érzem magam a bőrömben mégis ha valaki mondjuk suliból megtetszik, az túl visszahúzódó hogy kezdeményezzen (mert én nem szoktam, nem túl szép ha egy lány nagyon teper) vagy egyáltalán nem tetszem neki. Szóval sztem is-is..
2014. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

12.

Bármilyen unalmas is, az internet lassan megöli a baráti találkozásokat, bulikat, együtt töltött időt, az emberek elkényelmesednek, és az internet mögé bújnak.


Mikor én 15 éves voltam annak már 15 éve... :)

Akkor nagyon keveseknek adatott meg otthon az internet max suliban volt, és így többet jártunk össze.


Kevés az élő kommunikáció az emberek közt, nem néznek egymás szemébe.

És sokan magukra maradnak az internet miatt is, és egyedül minden nehezebb.

2014. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sok emberrel kell beszélgetni.

Nem kell mindenkire minden áron nyomulni.

Ha naponta 5 lánnyal beszélgetsz nem csajozási szándékkal akkor sokkal nagyobb az esélyed hogy valakivel egymásra hangolódjatok. Én is azt hittem régen hogy nem lesz soha barátnőm. Aztán Elkezdtem nyitni az emberek felé, és 1 hónap alatt megtaláltam akit akartam. 23/magasvékonyF :D

2014. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nagyon sok embernek nincsen igaza a válaszolók között,vagy azért mert 20-30 éve születtek vagy mert még hisznek a normális világ eszményében.A valóság ami most van:


-Rengezeg divatcég akik a fiatal lányok fejébe azt tömi hogy mindent megkapnak ha ezt és ezt csinálják.

-Rengeteg fiú aki próbál ezekhez igazodni.

Mondok egy példát:Van Julcsi(J) és Pisti(P)

J barátot keres de tudja hogy ő bárkit megkap ezért a kedves megértő P-t visszautasítja.P ezért elszomorodik és többé nem próbálkozik mkndván majd ha az igazi aki szereti őt megtalálja.J eközben nem unatkozik egészen addig növeli az elvárásokat amíg csak bunkó,szénné gyúrt pasik maradnak.P meglátja ezt,látja hogy bevált ezért alkalmazza.Na ezért tartunk ott ahol most!

2014. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!