Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Min gyakoroljam a szopást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min gyakoroljam a szopást?

Figyelt kérdés

Ha farok nem áll rendelkezésre min tudok gyakorolni?

Az ilyenekkel hogy “rajtam gyakorolj” hagyhattok is mert nem ilyen választ várok.

23 L


2019. jún. 19. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

banán

Ha kell, faragj bele makkot is

Ha fogazol, az egyből meglátszik rajta

2019. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmin nem tudod gyakorolni. Majd gyakorlod azzal akivel osszejottok
2019. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
uborka banán héj nélkül meg kb bármi ami rúd szerű és eltudnád képzelni hogy felmenjen de ne gyakorolj annyit kb annyi a lényeg hogy ne fogazz a többit ráérne majd ismerkedés utána pároddal/partnereddel megtanulni. :)
2019. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
banán?
2019. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Virsli, vagy kígyóuborka.
2019. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy bármilyen élettelen tárgyon is fogsz gyakorolni az nem fog visszajelzést adni neked. Ezenkívül minden ember más. Én pl kicsit nehezebb eset vagyok mert én még sosem kaptam jó szopást. Szóval viccelve vagy viccen felül megint ott lyukadunk ki hogy: "Gyakorolj rajtam!" :D
2019. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A párom is most kezdte a gyakorlást nemrég, mert jobbá akar válni. Nagyon nehezen merte bevallani, de nekem tetszett az ötlet, hogy sokat gyakorol rajtam.

Nincs azzal semmi baj ha a párod kéred meg rá, hidd el mind a ketten élvezni fogjátok, plusz egy kis gyakorlás után úgy is szex lesz a vége amit te is élvezel nem csak ő.

Ha meg nem elérhető a párod és akkor akarsz gyakorolni akkor a fentebb említettek segíthetnek, a lényeg, hogy kb olyan vastag és olyan hosszú dolgon gyakorolj mint ami a párodnak van.

28F

2019. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd egy hús-vér farkincán, hidd el, akkor fogod tudni megtanulni csak! Ráadásul minden férfi másképpen szereti, máshogy jó neki...
2019. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Műpénisz
2019. szept. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!