Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogyan lehet szeretni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehet szeretni?

Figyelt kérdés

A héten barátnőmmel kiptóbáltuk az anális sexet. Leírhatatlan érzés volt, mind a kettőnknek. Borzasztóan fájfalmas volt, őt feszítette, engem meg szorított, de nem kicsit... Megfogadtuk egymásnak, hogy soha többé nem kérjük egymástól ezt.

A kérdésem az, hogy ezt hogy lehet szeretni??? Borzalmas...



2019. jún. 18. 12:59
1 2
 11/19 orton ***** válasza:
50%

Vagy a csajod azt hazudta hogy fáj, mikor látta hogy viszolyogsz, mint egy kisfiú, nem akart beégetni téged milyen béna vagy :P Pár hét és egy igazi férfi farkán fog pattogni :D


Amúgy minek kérdezel, ha minden logikus feltevést leugatsz? :D És miért zavar a feltételezés, ha semmit nem írsz a dologról, csak hisztizel?

2019. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 orton ***** válasza:
100%
Mielőtt behisztizel, a legnagyobb jóindulattal és félpoénosan írtam.
2019. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
Amekkora kábelt ki lehet tolni, oda egy ló farka is beférne. Ha neked szorított akkor ott szó sem lehetett ellazulásról, a csaj meg gondolom félt a fájdalomtól és az lett amit várt. Ha nem álltok készen rá akkor hagyni kell. Szerencsére ez nem kötelező program. :D
2019. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Úgylátom még mindig nem értitek... Nem azt mondtam, hogy az fogyatékos aki szereti, hanem azt, hogy aki 10 iq-val próbál okoskodni az. És a kérdést is normálisan tettem fel, semmi oka nem lett volna senkinek, arra, hogy flegmázzon.

Mint írtam MIND A KETTEN ELÖSSZÖR PRÓBÁLTUK! Azt is leírtam utánna, hogy nem siettük el... Szóval ez már csak az okoskodás volt mindenki részéről...

A kérdés pedig nem arra szólt, hogy mit rontottunk el, hanem arra akartam rákérdezni, hogy a többi ember mit bír benne élvezni... De úgy tűnik az emberek a gyakori kérdéseken, nem bírnak magukkal...

2019. jún. 18. 17:22
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyedül a #13 értettem meg a kérdést nagyából, és bírt magával.
2019. jún. 18. 17:24
 16/19 A kérdező kommentje:
Ja meg a #2
2019. jún. 18. 17:24
 17/19 anonim ***** válasza:
Ahogy nem minden nőnek van hüvelyi orgazmusa, úgy az anális szex se élvezetes mindenkinek. Szimpla adottság. Mi pl nagyon élvezzük a párommal. Igazából ha fejben izgat az anál akkor testileg egy kis gyakorlás után baromira élvezetes lesz.
2019. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A lényeg h fizikailag teljesen működőképes a dolog de az ellazulàs nem csettintésre megy. Ha szűk volt nem lazult el. Ennek lelki okai lehetnek nem testi. Vegyél a csajnak egy műpéniszt. Azzal önmagában gyakorolhat ahol nincs megfelelési kényszer a partner felé.


A neten fellelhető "anális szex tíz aranyszabálya" írást elolvastátok amúgy?

2019. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 orton ***** válasza:
100%

Szeretjük mert élvezünk tőle.



A női test rejtély. Azt add össze hogy a mostani partneremnek miért nem volt hüvelyi orgazmusa soha, csak nyalástól ment el eddig. Meg most hogy "rá szoktattam" az análra, attól dobálja neki a puncija mint a nyerőgép, többször élvez el mint én már.


Az hogy te nem élvezed...azt meg sehogy se tudom összerakni, egy faroknak annál jobb minél szűkebb és nedvesebb helyen van.

2019. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!