Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex függő lányok írjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex függő lányok írjátok tapasztalatokat, kinek mennyire van szüksége?

Figyelt kérdés
Az hogy valaki szex függő lesz az lehet a fogamzásgátló mellékhatasa? Én mióta azt szedem egyre többet akarok és alig bírom ki nélküle.
2019. jún. 18. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 2-3
2019. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló pont ellenkezőleg szokott hatni a nőkre
2019. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mondom magam szexfüggőnek, de elég sokszor kívánom a szexet. Ez nekem is akkor jött elő, mikor el kezdtem fogamzásgátlót szedni(6 hónapja) Én kibírom nélküle, de akkor is naponta 5-6alkalommal kívánom. Ha dolgom van, és elfogalom magam, akkor ez ilyen 2-3alkalomra csökken.
2019. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet fogamzásgátlótól is, de kicsi az esély rá :D

Hisz attól csökken a libidód...


Szeretem a szexet, de többmindentől függ. Milyen műszakban dolgozunk, hogy tudunk talizni.

Például péntek óta szabin vagyok,legközelebb 24.-én megyek melózni.

Eddig napi 3-5 szexben volt részem, imádom ,állandóan szexelnék a párommal .

Nyilván ha kevesebbet talizunk,vagy megvan napi 2-3 vagy másképp van

2019. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nice. bejött a vadászat?
2019. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!