Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek vannak BDSM-re vágyai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek vannak BDSM-re vágyai az hogyan oldja meg, hogy tapasztalatokat szerezzen?

Figyelt kérdés
Magyarország kis lélekszámú településein akinek vannak ilyen írányú vágyai azokra gondolok.Azt tudom ,hogy Budapesten ez virágzik,de én attól sajnos messze vagyok.

2018. aug. 11. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Feltolja magának a satut.
2018. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lany vagy?
2018. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én játszadoztam virtuálisan is, azt is nagyon élveztem, ott a táv miatt ritkán voltak találkák


csak személyesre meg ugye olyat kerestem akivel közelebb vagyunk egymáshoz

2018. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan, aki velem csinálta innen, mindketten élveztük.
2018. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Szegény ember vízzel főz...


- Magam neveltem ki a legtöbb szubomat.


Vidéken, kistelepülésen ugyanúgy fogekonyak rá a nők, a statisztika ugyanúgy kijön, csak talán az emberek zárkózottabbak és közösségi nyomás is jóval nagyobb.

Faluban mindenki mindent tud, mert elég ha csak egyvalaki meglátja + előre le vannak osztva a szerepek, melyben kívülállónak helye nincs.


De a jelek ugyanúgy ott vannak, csak észre kell venni.


Masrészről meg, ha fogod a parasztot, elviszem bárhová (balcsi, wellness, akármi), egyből Amerikában érzi magát és olyan felszabadult, hogy azt csinálsz vele, amit csak akarsz.

2018. aug. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
06:10 Szépen összeraktad ! Köszönöm !
2018. aug. 12. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

6:10-es vagyok.

+1 jótanács:

Badoo.. ha online keresgélsz, sok időt/energiát megspórolsz, előre tudsz szűrni, valamint kevesebbet kockàztatsz: úgy mész randizni, valahová, ahol nem ismer senki, viszont már a hangodtól nedves a bugyi..

2018. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!