Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Írnátok BDSM tapasztalatokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok BDSM tapasztalatokat, storykat, ki mit próbált már ki?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Privátban szívesen ;)
2018. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 miniviki ***** válasza:
80%
Fojtogatás,kikötözés szemfedővel,hajtépés kutyában,elfenekelés,orgazmus késleltetés,szidalmazó szavak,szopatás,arcra, szájba élvezés. Hirtelen ennyi ugrik most be.
2018. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre csak kevés tapasztalatom van e téren de ami késik, nem múlik
2018. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőnek egy tini sráccal voltam. Azóta is összejárunk. Pofon, mélytorok, kötözés, dugás, ilyesmik voltak. Nagyon izgalmas élmény. Sajnos ő nem mindig van ráhangolódva de azért mikor okés, akkor nagyon élvezetes. Persze már voltam mással is, de ő eddig a kedvencem.:)
2018. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Aha, persze. Hogy ráélvezz a képernyőre, mi? Te ocsmány semmirekellő.
2018. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vadles.

Kocsi leparkol, lány levetkőzik, felmegy. A kezeit széttárva fel lehet kötni a tetőhöz, a lábait terpeszben oldalra. (pl. tépőzáras pántokkal)

Tapi, fenekelés, egyéb, szex mehet így. Például.

Otthon ágy, pántok, olaj, ujjak...

De tele van ezzel az internet, keress!

(smpixie pont com)

2018. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!