Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon zavarna ha nem akarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavarna ha nem akarna a lány hozzáérni a farkatokhoz kézzel?

Figyelt kérdés

19/l


Csak a hüvelyével



2019. jún. 18. 08:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
megérteném az elején, kis idő után úgy is megszokja és nem fog ódzkodni
2019. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10-es, ne már!! Komolyan részvétem!! De az ilyen embereknek önmagukkal lehet valami a gondjuk nem? Am úgy bírom ha egy pár együtt van hogy megy ez a játszadozás hogy nem szellentünk csak ha a másik nincs a lakásban de miért is? Nyilván nem kell orrba-szájjba eregetni de ez is hozzá tartozik, hiszen ember.. Mondjuk én azt gondolom hogy nem feltétlen a kortól függ ha egy lány nő ilyen finnyás, én negyvenes ként ezért igyekszem fiatal lányokkal ismerkedni mert sok értelemben nagyon is nyitottak és nem mesterkéltek..
2019. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az hogy egy nő nyitott, attól függ mit hozol ki belőle, nade ako hozzá sem akar nyúlni, abból kb harapófogóval kell kihúzni a dolgokat, nekem kellemetlen ha így kell kitalálnom mik a vágyai! Hàt nyűg az egész! Honnan tudhatnám, mi alapján vonzódom hozzá? Azt se tudom mit szeret meg hogyan...
2019. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kiábrándító, mert lehet néha csak azt igényelném, hogy kiverd nekem vagy hogy bekapd és kicsit xaxiz rajta. Szerintem, valami nem okés, ha undorodsz a pénisztől, ahelyett, hogy kivánnád. Szerintem, ha lesz kapcsolatod, akkor jobban jársz, ha hozzá szoktatod magad majd, hogy megfogd, oboáz meg az ondóhoz, mert csak a puncis szex miatt vagy megcsalnak majd vagy melletted még máshoz is fog járni, azt meg gondolom nem akarod. F 24
2019. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem zavarna mert dobnálak egyből
2019. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen. Nem értem, miért lenne ez gond. Ha ennyire irtózik tőlem, akkor miért jár velem? Gyanús és kiábrándító.
2019. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kezdetben talán nem. Ez fóbia és gàtlás ami sosem jó a szexualitásban.
2019. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!