Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon zavarna ha nem akarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavarna ha nem akarna a lány hozzáérni a farkatokhoz kézzel?

Figyelt kérdés

19/l


Csak a hüvelyével



2019. jún. 18. 08:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kézzel miért nem?
2019. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igen
2019. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem zavarna
2019. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Zavarni nem zavarna ha elmondaná mi az oka, bár szeretem a női kezeket ha a farkamhoz is érnek akkor még jobban de nyilván elfogadható lenne ha mással ér hozzá,. A szájával hozzá érne?
2019. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%

Igen

Mostmár ne tegyél fel több ilyen kérdést ma

2019. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
A sok gyakoris lúzert nem zavarná, mert még attól is elélveznek, ha egy nő rájuk néz. De egy normális férfit ez igenis zavar, hiszen ez lényegében elveszi az előjáték lehetőségét. Hisz gondolom a száddal sem akarsz hozzáérni valakinek a péniszéhez..
2019. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
simán mehet, nem gond!
2019. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

Ezért nem igen kezdek 18-20 éves lányokkal, minden nyűgjük bajuk van, és akkor itt álmodoznak hogy fiatal csaj így meg úgy!

Engedjük el... én nem harcolni akarok, hanem kölcsönös kielégítést!

2019. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A hüvely intimebb mint a kezed te... ebből is látszik, hogy ez a korosztály, nem nő, hanem kislány. Hatalmas a káosz a fejükben...
2019. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Hallod, kajak volt ilyen csajom! Nehezen tudtuk összehozni a szexet eltérő időbeosztás miatt de azért találkozgattunk már futólag. Végig oltogatott hogy na csak kerülj a kezemközé, meg majd én kivégezlek, majd én megmutatom neked meg ilyeneket. Alig vártam már a szexet, hegyeztem a ceruzámat hogy végre egy belevaló csaj, meg idősebb is volt nálam. Na elkezdjük a témát, csak nem akarja megfogni, semmi, na addig fészkelődtem hogy valahogy beleraktam a kezébe, erre villámgyorsan elkapta a kezét. Mondom neki mivan, fogd már meg vagy valamit csináljál már vele. Ő? Hát ő meg nem fogja a brét az tuti. És furulyázni? Bolond vagy? Fúj! Na,nagynahezen megcsináltam, aztán lapátra vele. De nem értette meg, járt még a nyakamra, alig tudtam szabadulni tőle.
2019. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!