Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, olyan fiú/férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, olyan fiú/férfi akinek nem fontos a szopás?

Figyelt kérdés

Nem szeretném csinálni, de cserébe én sem várnám el a nyalást.


Egyszerûen nem megy 😐


20/l



2019. jún. 18. 07:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
3# 9# csak ezért dobnátok egy nôt??
2019. jún. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
#12. Ezek mindenért! F
2019. jún. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen lánnyal már. Önként rászánta magát, aztán onnantól élvezte. Meg volt egy másik csajjal (évekkel később) megbeszéltük, h nem csinálja nekem. Annyira taszitja őt, h még a férjének se csinálta. Aztán nekem ugy váratlanul rácuppant, és később kihangsúlyozta, hogy azért csinálta mert megkívánta.


Lehet, hogy az az oka, hogy tökéletesen tiszta a kukacom mindig, és nem fasszagú, mint sok suttyónak. De lehet h az esztétika miatt, vagy mert ténylegesen nincs előváladékom.

2019. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

#11


Nem dobnám. Mert megmondám neki hogy nem egymást keressük, össze se jönnék vele!

Előjátékként hogy borsót fejtünk vagy répát pucolunk?

2019. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Elôjáték lehet más is nem?
2019. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Azért 20 éves korukra már meg szokták szeretni a lányok. De nekem például nem annyira fontos. Nyalás nélkül viszont nem tudnék létezni🙂
2019. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
# mi más? Jó, ha nem szeret szopni, még az kompenzálhatja a dolgot ha szereti ha nyalva van meg ujjazva, ha én adhatok. Ez esetben nem érdekel hogy szop-e vagy sem...
2019. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem nagyon létezik ilyen pasi. Max elvétve van 1-2


Nincs olyan h nem megy, csak gyakorolni kell. Persze ha nem akarod semmiképp sem csinálni, és erre fogod h nem megy az más.

Én orál nélkül nem tudnám elképzelni a szexet.


Akkor h izgatjátok fel egymást? Oké kiverheted a pasinak, na de az mégsem olyan mintha lesz*pnád. Én már attól beindulok, és felizgulok ahogy a pasinak csinálom.


L

2019. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%
Van ilyen barátnőm mint te, nem szeret szopni és nem is szokott. Eddig minden egyes párja elfogadta ezt és egyik sem erőltette rá. Van ilyen, meg vannak ilyen bunkók akik válaszoltak, feltehetően az ilyenekért egyedülálló itt a férfiak nagy része...
2019. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Végülis jó dolog de sok más van az anált is kipróbálnám..
2019. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!