Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha az aktuális párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha az aktuális párotok áthív magához a legelső alkalomkor és nem próbálkozik be nálatok az gáz?

Figyelt kérdés
Teszem fel összejöttök egy pasival, és egyszer elérkezik a pillanat, hogy felhív magához mondjuk filmezni, mindenki tudja hogy ez mit jelent. Ha ott az első alkalomkor nem próbálkozik be a szex-el az baj?Valaki szerint nagyra értékelik ha nem megy rögtön a szexre már a legelső alkalomkor, és ezt nagyra értékelik. Szerintetek?Töketlenségre vall ha nem akar egyből szexelni?Illetve lehet akarna, csak azért nem teszi nehogy azt gondoljátok hogy csak szexre kell nekünk.
2019. jún. 17. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2019. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz de velem ezt a küldetést elbuknád, ha én szexelni akarok akkor szexelni fogunk az első alkalommal amikor átmegyek. Ez a “nem akarom, hogy azt higyjem csak szexre kell” szöveg utoljára 15 évesen hatott meg és akkor is repült miután a sokadik alkalommal is ezt hajtogatta,
2019. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem sokadik alkalom, csak az első, ám ha annyira akarná akkor nyilván nem vagyok semmi jónak az elrontója :D
2019. jún. 17. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megcsókolni meg simogatni se próbálna, én csalódott lennék, de persze helyzet függő. Legalább film közben kézfogás, cirógatás legyen.
2019. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!