Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt a párotokkal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a párotokkal a legelső szex? Változott utána valami?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten szüzek voltunk, úgyhogy volt egy kevés szerencsétlenkedés :)

Azóta profik vagyunk :D akkori önmagunkhoz képest

27N

2019. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Összese jött mert nem állt fel neki.

Utána jó és még jobb

2019. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi párommal, mikor először lefeküdtünk? Isteni volt, el sem hittem, hogy a szex ilyen is lehet. Egész éjjel szexeltünk. Mi változott? Rájöttem, hogy mekkora mázlim van, mert okos, kedves, humoros, helyes, és az ágyban is baromi jó. 7 éve tart, azóta is nagyon jó a szex.
2019. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, mertnagyon bizalmatlan voltam.

De nagyon megértő, türelmes volt velem, és megértette az aggályaimat. Mikor “ bátrabb” lettem, már sokkal jobb volt, utána meg szuper . De az az igazság hogy sose volt önző, eròszakos , mindig figyelt rám , - úgyhogy ez nagyon meglódította a kedvemet :)

2019. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem valami jó őszintén szólva :D én még szűz voltam és elég nagy csalódás volt emiatt. pasi létemre egy jó időre elment a kedvem a szextől
2019. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jelenlegi paromra erted, nem pedig a szuzesseg elvesztesere, nos hihetetlenul jo volt vele mar a legelso szex is, hiaba voltam akkor meg en a dominans, de soha nem feledem, egyszerre mentunk el. Aztan egyre jobb es jobb lett. Exem egy nagy nulla volt az agyban, igazi csalodas a paromhoz kepest.


N.

2019. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha viszont a leges legelso szexre gondolsz, nos az hatalmas csalodas volt. Bena volt az akkori exem, meg a nyilast is nekem kellett megmutatnom szuz csaj letemre hol hatoljon be, es nem kimelt, nem volt ovatos, sem gyenged, minden elojatek nelkul bevadulva nyomta misszionariusban, iszonyatosan fajt, de ez nem erdekelte, gondolom vagy ezt elvezte, es az erdekelte, hogy csak neki legyen jo, vagy tenyleg meg szuz volt O is. Bena volt jo ideig amugy a behatolas teren. Hat vele nem lett jobb cseppet sem. Orgazmusom 2 ev alatt vele kb 2x volt. Mikor elment, lelokott magarol, de hogy befejezte volna nyalassal, vagy ujjal... Azt mar nem. Jelenlegi parom viszont fantasztikus. ;)


N.

2019. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja es ngm azert nem talalta a nyilast mert kover voltam, alapbol nem vagyok kover, hanem... Nem tudom benasag a reszerol, vagy nem tudom de ez vegig igy ment....


N.

2019. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Hat vele nem lett jobb cseppet sem. Orgazmusom 2 ev alatt vele kb 2x volt."

Ha ennyire rossz volt, minek voltál vele 2 évig?

2019. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!