Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merek szexelni a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek szexelni a barátommal, van okom félni?

Figyelt kérdés

A barátommal nem rég szóba jött a szex (2 hónapja vagyunk együtt)

Elkezdte mondani, hogy imádja, hogy ő lehet az aki elveheti a szűzességem és utálja a sok k.vás csajt akinek a pucija is saláta. (kilógó kisajkakra célzott).

Na most itt azt gond, hogy nekem is olyan😔 és attól tartok ha meglátja azt fogja gondolni, hogy k.va vagyok.. Max akkor nem ha vérzek, de arra is csak 50% az esély. De ha még vérzenék is, ki fog ábrándulni, hogy nem annyira szép ott lent. Ráadásul nem akarja sötétben csinálni. Mit tehetnék? 😐


18/L ő 19



2019. jún. 16. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettőtök totál gáz ezer okból. Szr lesz a szex ilyen tudatlansággal, ennyi parával, meg ilyen hozzáállással.
2019. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy attól tartok, hogy elhagy egy ilyen hülyeség miatt. Nagyon jól érzem magam vele
2019. jún. 16. 18:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy pötsch. Komolytalan, éretlen, minden szempontból felejtős. Keress olyat akinek a személyiséged fontosabb a p.ncidnál...
2019. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
No igen, a hülyeség inkább az, hogy ez egyáltalán téma lehet. Ha ez gond, össze se állj vele, sokkal jobban jársz!
2019. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

Maradj még az oviba jó

Ted meg ezt az emberiség kedvéért

2019. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5# mitôl lennék ovis? Nem én vagyok az egyetlen aki szégyenli valamilyen testrészét...
2019. jún. 16. 19:08
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de kb minden hozzaszolonak igaza van. A baratod egyszeruen annyira eretlen es e melle sajnos annyira sotet is, hogy el nem tudom kepzelni hogy egyaltalan jo lenne e vele a szex.

Egyet tehetsz, felvilagositod, hogy a punci 100 fele lehet, kizarolag genetikai okbol. A tied pedig teljesen termeszetesen olyan amilyen. Ha ezutan sem tetszik neki akkor, vagy nem erti, akkor egyszeruen dobd ki, mert millio mas pasi van aki valoszinuleg imadna ugy ahogy van.

De az eselyt add meg neki!

2019. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a punci kinézetétől függ egy kapcsolat a pasidnak, akkor még szex elött szabadulj meg tőle és nagyon ne sajnáld!
2019. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki olyan buta, hogy azt hiszi hogy attól függ a punci kinézete, hogy hányszor feküdt már le valakivel🤦🏼‍♀️
2019. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Az hogy saláta, vagy nem az genetika. Semmi köze ahhoz, hogy hánnyan dugták meg. Ha ez miatt elhagy, és szívesen találkoznék veled. 😉
2019. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!