Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már egy éve szedek fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy éve szedek fogamzásgátlót kb deélután 7 körül szoktam bevenni. Tegnap elfelejtettem bevenni és este szexeltünk a barátommal. Van okom félni a tegnap este miatt?

Figyelt kérdés
Mikor végeztünk és elment bennem akkor jutott eszembe, h nem vettem be a tabit és utána pár óra késéssel éjfél körül be is vettem. Szerintem nem lehet ebből baj de kíváncsi lennékl a véleményetekre?!
2008. júl. 3. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen szedsz, de elvileg pár órás eltérés nem vészes. Főleg, hogy amikor épp szünetet tartasz, akkor sem para.
2008. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tri regol-t szedek.
2008. júl. 3. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:

egy éves folyamatos szedés után még ha ki is marad teljesen egy tabletta (ami ügye itt nem is történt meg), sem csökken a védettségi szinted.

Ennyi szedés után, ha teljesen abbahagynád, is kellene 2-3 hónap, hogy visszaálljon a szervezeted normális működésre.


egyszóval csak annyi okod van félni, amennyi amúgy is.

2008. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
lindynette 20-ra is igaz, hha kesobb (13ora) veszem be akkor sincs baj?mar 3 eve szedem...
2008. júl. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azzal azért nem árt tisztában lenni, hogy nem azért nem szabad kihagyni egy szemet, amert akkor egyből teherbe esehetsz, hanem azért, mert hormongyógyszer, és ha kimarad egy, akkor felborul a szervezeted hormonháztartása. Terhes nem leszel, de hangulatingadozástól kezdve a bőrpanaszokon át, akár szervi rendellenességig bármi bejöhet. Nyilván az utóbbi kevéssé jellemző.
2008. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!