Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap barátnőm nővére beégete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap barátnőm nővére beégetett, szerintetek megérdemelték?

Figyelt kérdés
2 hete összejöttem a barátnőmmel, előtte szinte nem is volt senki, tényleg az első komoly barátnőm. Lementem hozzájuk, ott volt még kint a nővére meg annak a barátnője, a nővére elkezdte kérdezni, hogy mit akarok én a tesójától, tuti nagy recska bajnok lehetek biztos meg hogy azt se tudnám mit kell egy nővel csinálni egy lánnyal, és elkezdtek röhögni. Én olyan mérges voltam, hogy közben bementem barátnőm szobájába, ott elkezdtünk smárolni, én kinyitottam az ablakot, hogy hallják, és a barátnőm lefektettem az ágyra és megdugtam, eléggé zavarba jött,és hangos volt, mert azért nem átlagos méretem van, nagyokat nyögdécselt, de eléggé meglepte ez a spontán szex ami az első volt. :) Amikor később mentem haza a teraszon volt még a tesója meg neki a barátnője, de olyan meglepődött fapofával néztek rám, meg se tudtak szólalni, kicsit mintha elmosolyodott volna, de nem szóltak egy mukkot sem, szerintetek mit gondolhatott?Megérdemelték ezt?
2019. jún. 16. 16:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Király vagy ! Pacsi bazeg! :)
2019. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!