Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap barátnőm nővére beégete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap barátnőm nővére beégetett, szerintetek megérdemelték?

Figyelt kérdés
2 hete összejöttem a barátnőmmel, előtte szinte nem is volt senki, tényleg az első komoly barátnőm. Lementem hozzájuk, ott volt még kint a nővére meg annak a barátnője, a nővére elkezdte kérdezni, hogy mit akarok én a tesójától, tuti nagy recska bajnok lehetek biztos meg hogy azt se tudnám mit kell egy nővel csinálni egy lánnyal, és elkezdtek röhögni. Én olyan mérges voltam, hogy közben bementem barátnőm szobájába, ott elkezdtünk smárolni, én kinyitottam az ablakot, hogy hallják, és a barátnőm lefektettem az ágyra és megdugtam, eléggé zavarba jött,és hangos volt, mert azért nem átlagos méretem van, nagyokat nyögdécselt, de eléggé meglepte ez a spontán szex ami az első volt. :) Amikor később mentem haza a teraszon volt még a tesója meg neki a barátnője, de olyan meglepődött fapofával néztek rám, meg se tudtak szólalni, kicsit mintha elmosolyodott volna, de nem szóltak egy mukkot sem, szerintetek mit gondolhatott?Megérdemelték ezt?
2019. jún. 16. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Te agyament parizer! A probléma ott kezdődik, hogy a barátnődet (akit elvileg szeretsz??) használtad fel a gyerekes kis bosszúdhoz. Te ostoba fa sz!
2019. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Csak azért dugtad meg a lányt, mert felbosszantott a nővére akinek nem volt jobb dolga?
2019. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez kamu..
2019. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagyjabol az elejetol fogva ostobán hihetetlen a sztori, de onnantol hogy elmentel dugni, meg egy otodikes is jobbat irna :D
2019. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem az hogy felhasználtam, amúgyis kívánom csak direkt nyitott ablaknál hogy hallják, és meggyőződjenek róla nem vagyok recskabajnok ahogy ők mondták.
2019. jún. 16. 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kamu. Egy lány aligha hagyja magát elsőre úgy megdugni az új barátjától, hogy nyitott ablak mellett kint van a nővére és annak a barátnője.
2019. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha azt elhinnénk, de ennél az is hihetőbb, hogy ott helyben a nővért meg a barátnőjét is szanaszét kefélted. 😁😁😁😁
2019. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivan, nincs klíma, mi!?!
2019. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ritka gyermeteg kamu sztori. Ilyeneket azok találnak ki, akiknek kisebbségi érzésünk van és nem elég bátrak a csajozashoz. Volt régebben a környezetemben is ilyen jellegű gyerek. Beallirja magát egy szerény aldozatnak, de a sztoriban fellengzos, nagykepu. Vagyis a sztori eleje és a kozepe más stílusú embert feltételez. Ezért kamu.
2019. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lol xd.


Amúgy meg ilyen téren a barátnődnek kellene az elsőnek lennie, nem a nővérének, nemde?

2019. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!