Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézi meg a férfi minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi meg a férfi minden körülmények között a nőket?

Figyelt kérdés
Akkor is, amikor épp együtt sétálunk, képes más nőket nézni vagy utánuk nézni, ha épp ülünk. Alapból is illetlenségnek tartom, nemhogy amikor egy másik nővel ül szemben.
2019. jún. 11. 13:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mekkora duma már, nyolcas.....szerintem mondjuk egy csókkal.


Király lehet a szemed állása az utcán járva!


a négyes

2019. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

A női nem szép. Még a nők is meg szokták nézni 1-1 jóképű pasi arcát kapcsolatban, pedig objektíven nézve egy férfi sokkal kevésbé lehet szép, mint egy nő.


Én stírölni sosem szoktam senkit, de ha épp arra nézek, amerre egy lány arce van, akkor észreveszem, hogy igen szép az arca. Aztán 5 mp múlva arra sem emlékszem, hogy volt ilyen.

Barátnőm szerencsére eleve nem kattog ilyeneken...

2019. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Ahh, ti bekötött szemmel csókolóztok? Majd ne érjen meglepetés, ha lekerül a szemfedő.


Először rá kell nézni, mielőtt eldöntöd, le akarod-e smárolni, nem? Minden megcsalás egy eltévedt tekintettel kezdődik, de nem minden kóbor tekintet vezet megcsaláshoz.


Lehet pontozni, csók!

2019. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Különítsünk el két esetkört:


1.) A pasid eszméletlenül feltűnően, gátlástalanul stíröl más lányokat, utánuk fordul, esetleg még az álla is leesik és ezt nem is próbálja különösebben leplezni ==> a pasid egy tapló.


2.) Avagy diszkréten vet egy kósza pillantást egy csinos nőre mikor elsétáltok mellette. ==> Ezt minden férfi csinálja ha szereti a párját ha nem, hűséget fogadtunk nem vakságot.

2019. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit én minden egyes alkalomkor megnézek, ha sétálok az utcán:

- A kisgyerekeket, kisbabákat, mert nekem is van

- A kutyákat, mert szeretem a kutyákat

- A szép nőket, mert férfiből vagyok

2019. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt nem érti, az mind-mind vizuálisan aszexuális. A férfi nem attól kezd felizgulni, hogy nyomogatják a nemiszervét, a vizuális látványtól (idomok alakjától, körvonalától) kényszeredetten felizgul testileg abban a minutumban, ez nem választás kérdése, ez akkor is megtörténik, ha épp halál szerelmes az aznap elvett feleségébe. (Szerelemnek és testi vágynak semmi köze egymáshoz.)


Én is kérdeznék egyet: 2019-et írunk, mért nem lehet már végre megérteni, hogy hogyan működik az emberi faj?


A másik nagy hazugsága a társadalomnak, hogy az összes szerencsétlen férfi naivan azt hiszi, hogy őrájuk is ugyanúgy vizuálisan felizgulnak a nők... Pedig meg se fordulnak utánuk. Soha. Lehet, kigyúrt, kövér, ronda, szép, amíg úgymond "a nevét se tudják", ugyanannyit ér (mármint nem emberileg, érzelmileg, hanem darabra, testre), mint egy fadarab. De szerencsétlen férfiak nem hajlandóak ezzel a ténnyel szembesülni, mert rettenetesen fájna nekik ezt a kiábrándító ürességet feldolgozni.


Nem hiszitek? Tegyetek fel egy arc nélküli férfi testről egy képet a netre, akinek se a személyiségéről, se az egzisztenciális helyzetéről semmi pozitív információ nincs csatlakoztatva. Aztán nézzétek meg a kép közönségét. Gyűlni fog ott 68 ezer homoszexuális, 0 db passzív homoszexuális és 0 darab nő. Bár nem hiszem, hogy bárkit meglepek ezekkel a számokkal, közismert, hogy így szokott lenni. Ha lesz ott 2 db "nő", akkor sikerült kifogni az ország FTM-jei közül azt a két különlegeset, aki férfiakra is izgul. Bezzeg, ha úgy teszel fel egy képet, hogy az illetőről tudjuk, hogy magabiztosságot sugárzó, magas, daliás, udvarias, sármos herceg négy diplomával, hatszázötven katasztrális holddal, akkor máris micsoda jó teste is van neki... Odáig nem volt.


Ne játsszuk a hülyét, vegyük tudomásul, hogy a férfinak - bármennyire is próbálja elfojtani - megmoccan a feje, ha látóterébe kerül egy formás nő, ez nem tapintatlanság kérdése, ilyen a világ, ez ugyanolyan biológiai-kémiai folyamat, tény, minthogy tavaszi melegben kirügyezik a fa, vagy ha égőt mondasz, elpirulsz...

2019. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
miért hisztiznek a nők mindenen? :)
2019. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!