Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a reakciótok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a reakciótok ha a pasi pénisze húgyszagú, ízű?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 05:39
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne fürgyé' le
2019. jún. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
fujj már
2019. jún. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
99%
Ha mar szagos akkor nem kapom be, ezaltal nem tudom milyen a hugyizu...
2019. jún. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor be se kapom.
2019. jún. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar erzem hogy fura illatú, nem kapom be vagy megtorlom neki vagy negmossa. De volt mar olyan hogy nem érdekelt, annyira bevoltam indulva.
2019. jún. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az kőbányai szopófantom!?
2019. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen péniszt nem szopok. Ha nem képes előtte normálisan megmosni, akkor nem lesz semmilyen szex sem egymással soha. Az alapvető higiéniára azért illene odafigyelni.
2019. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de azért írok. Lehet látni egy emberen hogy mennyire igényes. Főleg annyi idő alatt amíg eljutunk az intimitásig. Egy nőn is látszik. Köröm állapota, ruhák állapota, cipő. Ha valaki igénytelen az nem csak a nemi szervével az. Illat, szájhigiénia is árulkodik:)
2019. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
nálam volt ilyen tapasztalás, hát.... elég szarul éreztem magam, de mivel elkezdtem, már mindegy volt....
2019. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!