Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen reakciotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen reakciotok lenne arra ha koncerten vagy buliban valami pasi csak ugy odamegy hozzatok es veletek tancol majd kesobb hozzatok dorzsolodik hatulrol es ugy tancoltok?

Figyelt kérdés
Valaszokat elore is koszi,kort is ha lehet:)

2015. júl. 27. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszene, táncolnék vele. Ha nem, elhajtanám.

19L

2015. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha tetszik, akkor a tánc oké, de a dörzsölődést felejtsd el!
2015. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: 22/l
2015. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elhúzódnék tőle, és ha esetleg addig, amíg csak táncoltunk, szimpatikusnak és vonzónak tartottam volna, akkor elb.@szná az ismerkedést azzal, hogy hátulról hozzám dörgölőzik. De mondjuk aki ilyet csinál, az úgyis egyéjszakásban gondolkozik, ami engem több okból sem vonz, szóval nekem is, neki jobb, ha ez mielőbb tisztázódik, aztán továbbáll.
2015. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem is. A dörgölőzés, meg tapizás, meg komolyabb testi érintkezés kizárt, főleg ha nem is ismerik egymást! A tánc is csak akkor lenne jó, ha a srác tényleg jól tud táncolni és nemcsak lötyög, hogy a csajt felcsípje...
2015. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
volt hogy a csaj tolta oda a popsiját ahogy mögötte voltam. Pedig nem is akartam semmit.
2015. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a dorgolozes dolog a csajokra is ervenyes
2015. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ütök általában.

21

2015. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagynám ha szimpatikus ha nem akkor odébb állnék
2022. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!